2/3-otvorová krycí deska pro SAT-/anténní zásuvku
00205317
Pro zakrytí SAT/anténní zásuvky pro 1x SAT připojení, 1x TV připojení, 1x rádio připojení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | SAT / Antenna Socket |
| Použití | for SAT/Antennendose |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Čistě bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8 cm |
| Rozměr - hloubka | 0.7 cm |
| Rozměr - výška | 8 cm |
Více informací o produktu
- Pro zakrytí SAT/anténní zásuvky pro 1x SAT připojení, 1x TV připojení, 1x rádio připojení
- Rozměry: 80 mm x 80 mm
Obsah dodávky
- 1 krycí deska
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
