2 svorky filtru, 62 - 86 mm
00005897
Pro snadné odšroubování zaseknutých filtrů díky pákovému efektu nebo pro odstranění dvou filtrů, které jsou příliš pevně přišroubované k sobě
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Fotofiltry |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr do | 86 mm |
| Průměr od | 62 mm |
| Hmotnost | 9 g |
| Rozměr - délka | 14 cm |
| Max. rozsah upevnění | 86 mm |
| Min. plocha na upevnění | 62 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Filter clamp |
Více informací o produktu
- Pro snadné odšroubování zaseknutých filtrů díky pákovému efektu nebo pro odstranění dvou filtrů, které jsou příliš pevně přišroubované k sobě
- Pro filtry nebo jiné šroubovací příslušenství k objektivu s průměrem mezi 62 a 86 mm
Obsah dodávky
- 2 svorky na filtr
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi