2v1 držák mobilu v autě "Multi" na mřížku / sklo, otočný 360°
00201521
Vyber si: tento držák na mobil můžeš připevnit pomocí přísavky nebo svorky na větrací mřížku. Teď zrovna nepotřebuješ navigaci? Pak jednoduše vlož do držáku svou oblíbenou fotku a usmívej se při jízdě.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Otočné o 360°
Optimální orientace: zařízení lze díky kulovému čepu otočit o 360° a je nastavitelné v úhlu sklonu, ideální pro portrétní nebo krajinářský formát
Vhodné pro každý smartphone
Vhodné pro jakýkoli smartphone s nebo bez pouzdra či ochranného pouzdra
Pohyblivý svorkový držák
Adaptace: snadná a individuální adaptace zařízení díky pohyblivému upínacímu držáku
Rámečky na fotky v pozadí
Integrovaný rámeček na obraz: obraz o rozměrech 4,4 x 6,9 cm lze vložit na intarzi držáku
Flexibilní kloubové rameno
Gooseneck: vysoce ohebné rameno pro individuální nastavení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 11 cm |
| Šířka zařízení | 4 cm |
| Hmotnost | 254 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák do auta |
| Max. zátěž | 0.2 kg |
| Montáž | Mřížka ventilace Upevnění pomocí přísavky |
Více informací o produktu
- Sada držáku pro bezpečné připevnění smartphonu na čelní sklo auta nebo mřížku
- Držák s dlouhým, flexibilním otočným ramenem se na čelní sklo připevňuje pomocí přísavky, což umožňuje nejlepší dostupnost a nastavení podle přání.
- Díky možnosti nastavení úhlu náklonu je vždy optimální viditelnost na displej, například i při slunečním svitu.
- Telefon lze podle potřeby otáčet, například pro horizontální navigaci na smartphonu.
- Držák na ventilaci auta nabízí bezpečnou a kompaktní alternativu k upevnění telefonu.
- Držák do auta je kompatibilní se smartphony o šířce 4 - 11 cm.
- Přístup k nabíjecímu portu smartphonu zůstává volný, takže zařízení lze nabíjet i během jízdy.
- Držák na smartphone se upevňuje bez lepení nebo vrtání, díky čemuž se hodí téměř do každého auta a v případě potřeby se snadno sundá.
Obsah dodávky
- 1 univerzální držák na smartphone
- 1 držák s přísavkou
- 1 svorka na mřížku
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi