3v1 podložka pro notebooky s úhlopříčkou obrazovky 40 cm (15,6")
00053011
Poznámkový blok s třemi funkcemi
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno Styren-butadienová guma (SBR) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 22 cm |
| Rozměr - šířka | 34.5 cm |
| Rozměr - výška | 0.1 cm |
Více informací o produktu
- Poznámkový blok s třemi funkcemi
- Hadřík na suché čištění displejů notebooků
- Také vhodný jako ochranný hadřík pro notebooky s úhlopříčkou obrazovky 40 cm (15,6")
- Při přenášení notebooku se 3v1 podložka vloží mezi klávesnici a obrazovku
- Tím lze předejít poškrábání a stopám na notebooku
- Také vhodná jako protiskluzová podložka pod myš
Obsah dodávky
- 1 3v1 poznámkový blok na notebook
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi