4K-HDMI™ přepínač 3x1
00121770
Pro ruční a automatické přepínání digitálních video a audio signálů na AV zařízeních (HDTV)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Hliníkové pouzdro
Elegantní a robustní hliníkové pouzdro
Ultra HD - 4k
HDMI™ přepínač pro dokonalou, vysoce rozlišovací kvalitu Ultra HD kina
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Externí napájecí zdroj (volitelný) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 7.35 cm |
| Výška (tělo) | 1.45 cm |
| Hloubka (tělo) | 3.2 cm |
| Rozměr - šířka | 13 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.5 cm |
| Rozměr - výška | 5.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | HDMI přepínač |
| Doplňkové vlastnosti | Dálkové ovládání |
| Doplňky | Dálkové ovládání |
| Přepínání/spínání | Manuální |
Více informací o produktu
- Pro ruční a automatické přepínání digitálních video a audio signálů na AV zařízeních (HDTV)
- Pro připojení až 3 HDMI™ přehrávacích zařízení (např. Blu-ray přehrávač, DVD přehrávač, TV přijímač, počítač, tablet, Playstation, Xbox) k HDMI™ zařízení jako je TV, monitor, projektor
- S dálkovým ovládáním pro pohodlné přepínání mezi připojenými zařízeními
- Podporuje všechna rozlišení až do max. 3840 x 2160 @ 60 Hz
- Podporuje následující video formáty: 12bitové full HD video, 3D video a 4Kx2k@30/60 Hz ultra HD video
Obsah dodávky
- 1 4K-HDMI™ přepínač
- 1 dálkový ovladač
- 1 baterie CR2025
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt používej výhradně k účelu, pro který je určený.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchých prostorách.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Kabel neohýbej a nemačkej.
- Produkt nenechávej upadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Na produktu neprováděj žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá nárok na záruku.
- Produkt nepoužívej v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Produkt nepoužívej v místech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Produkt nepoužívej mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Produkt neotvírej a při poškození ho dál nepoužívej.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt nepatří, stejně jako všechny elektrické přístroje, do dětských rukou!
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je podle toho. Při nedodržení hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej výhradně akumulátory (nebo baterie) odpovídající uvedenému typu.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem bez dozoru měnit baterie.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z přístrojů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Baterie nezkratuj.
- Baterie nenabíjej.
- Baterie nevhazuj do ohně.
- Baterie uchovávej mimo dosah dětí.
- Nikdy baterie neotevírej, nepoškozuj, nepolykaj a neznečišťuj jimi životní prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybitou baterii z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
Varování – knoflíkové baterie
- Baterii nepolykat, hrozí popálení nebezpečnými látkami.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové baterie. Pokud je knoflíková baterie spolknuta, může během pouhých 2 hodin dojít k vážným vnitřním popáleninám a k úmrtí.
- Drž nové i použité baterie mimo dosah dětí.
- Pokud kryt baterií není bezpečně zavřený, produkt nepoužívej a drž ho mimo dosah dětí.
- Pokud máš podezření, že baterie byla spolknuta nebo je v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi