4K HDMI™ přepínač 3x1, 3x HDMI™ zásuvky - 1x HDMI™ zástrčka
00205101
HDMI™ 2.0 přepínač pro pohodlné přepínání mezi třemi HDMI™ zdroji na jednom monitoru, např. herní konzole a notebook
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita obrazu
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu bez rušení
Ultra HD - 4K
Pro dokonalou kvalitu Ultra HD kina ve vysokém rozlišení 4096 x 2160 (4K) pixelů
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 5.3 cm |
| Výška (tělo) | 1.7 cm |
| Hloubka (tělo) | 8.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | HDMI přepínač |
| Přepínání/spínání | Poloautomatický |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- HDMI™ 2.0 přepínač pro pohodlné přepínání mezi třemi HDMI™ zdroji na jednom monitoru, např. herní konzole a notebook
- Podporuje rozlišení až do 4k při 60Hz
- Tlačítko pro snadné přepínání mezi třemi zdroji
- Není potřeba žádný externí zdroj napájení
- Instalace Plug & Play: není potřeba žádný software
- Dvojitě stíněný HDMI™ kabel, délka 0,55 m
- Kompatibilní s HDCP
Obsah dodávky
- 1 4K HDMI™ 3x1 přepínač
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Pro dokonalý přenos signálu by délka kabelu od zařízení ke HDMI™ přepínači a od HDMI™ přepínače k televizi neměla celkem přesáhnout 5 metrů.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi