7,2V/950MAH PAN DMW-BLC12
00077540
Lithium-ionová baterie má jednu z nejlepších energetických hustot, žádný paměťový efekt a pouze nízké samovybíjení. Tato baterie ti umožní používat tvůj fotoaparát Panasonic po dlouhou dobu, aniž bys musel/a mít obavy, že ji budeš muset po pár snímcích nabít nebo vyměnit.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Vhodné pro | Panasonic (PIM) |
| Použití | Digitální fotoaparát |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení akumulátoru | LiIon |
| Kapacita | 950 mAh |
| Napětí | 7.2 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 6.8 Wh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 57 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Označení baterie | DMW-BLC12 |
| Provedení | Li-Ion |
Více informací o produktu
- Vysoce výkonná lithium-iontová baterie s extrémně dlouhou životností
- Použití s UL/IEC certifikovanými značkovými články: pro zvýšenou bezpečnost
- Bezpečnostní elektronika: pro sledování nabíjecího a vybíjecího procesu
- Pozlacené kontakty: pro menší ztráty kontaktu a prevenci koroze
- Samonastavovací tepelná pojistka (Polyswitch/PTC): dodatečná ochrana proti zkratům a přetížení
- Fixace článků díky superlepicí pásce: pro lepší odolnost vůči nárazům a mechanickou ochranu
- Neustálá kontrola kvality: pro špičkovou kvalitu
- Náhrada za Panasonic DMW-BLC12
Obsah dodávky
- 1 lithium-ionová baterie "DP 461"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
