7,4V/1020MAH CANON LP-E8
00077554
Lithium-ionová baterie má jednu z nejlepších energetických hustot, žádný paměťový efekt a jen nízký samovybíjecí proud. Tato baterie ti umožní používat tvůj Canon fotoaparát dlouhou dobu, aniž by ses musel/a obávat, že ji budeš muset po několika snímcích dobíjet nebo vyměnit.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Vhodné pro | Canon |
| Použití | Digitální fotoaparát |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení akumulátoru | LiIon |
| Kapacita | 1020 mAh |
| Napětí | 7.4 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 7.55 Wh |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 50 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Označení baterie | LP-E8 |
| Provedení | Li-Ion |
Více informací o produktu
- Vysoce výkonná lithium-iontová baterie s extrémně dlouhou životností
- Použití s UL/IEC certifikovanými značkovými články: pro zvýšenou bezpečnost
- Bezpečnostní elektronika: pro sledování procesu nabíjení a vybíjení
- Pozlacené kontakty: pro menší ztráty kontaktu a prevenci koroze
- Samonávratná tepelná pojistka (Polyswitch/PTC): dodatečná ochrana proti zkratům a přetížení
- Fixace článků díky super-lepicí pásce: pro lepší odolnost proti nárazům a mechanickou ochranu
- Neustálá kontrola kvality: pro špičkovou kvalitu
- Náhrada za Canon LP-E8
Obsah dodávky
- 1 lithiová baterie DP 554
- 1 návod k použití s informacemi o likvidaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi