Adaptér do zásuvky, ochranný kontakt, přepěťová ochrana, barva černá
00223325
Adaptér do zásuvky chrání připojená zařízení před přepětím způsobeným napěťovými špičkami, statickými náboji a nepřímými zásahy blesku.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
LED indicator for intact voltage surge protection
Green pilot light: optical function display for the voltage surge protection
LED display for mains voltage
Red pilot light: optical indicator of mains voltage presence
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet zásuvek | 1 |
| Funkce | Přepěťová ochrana |
| Další funkce | Přepěťová ochrana |
Více informací o produktu
- Socket adapter protects connected devices against overvoltage caused by voltage peaks, static charges and indirect lightning strikes
Obsah dodávky
- 1 socket adapter
- 1 operating manual
Informace pro spotřebitele
If the red pilot light for the mains voltage does not light up, there is no connection to the mains.
If the green pilot light on the overvoltage protection does not light up after being switched on, the overvoltage protection is no longer intact. Connected devices are no longer protected.
Do not connect any further devices to the socket and contact a qualified electrician.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi