Adaptér na stativ pro akční kamery, s 1/4 palcovým závitem
00004565
Adaptér na stativ pro akční kamery jako GoPro pro upevnění na všechny stativy a držáky se závitem 1/4" pro flexibilní perspektivy a stabilní záběry
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Univerzální závit 1/4" pro uchycení stativa
Pevné stojan na místě: lze jej namontovat na všechny běžné stativy díky závitu 1/4"
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Akční kamera |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 12 g |
| Rozměr - délka | 3 cm |
| Rozměr - šířka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Stativový závit 1/4" |
Více informací o produktu
- Adaptér na stativ pro akční kamery jako GoPro pro upevnění na všechny stativy a držáky se závitem 1/4" pro flexibilní perspektivy a stabilní záběry
- Vhodné pro všechny akční kamery s upevňovacím systémem kompatibilním s GoPro
- Rozšiřuje možnosti použití akční kamery o klasický fotografický stativ a kulovou hlavu
- Odolné plastové pouzdro s kovovým závitem pro pevné uchycení i při dynamických pohybech
- Kompaktní konstrukce – ideální pro mobilní a modulární sestavy
- Rychlejší přepínání mezi různými montážními systémy bez nutnosti přepojování akční kamery
Obsah dodávky
- 1 adaptér na stativ pro akční kamery
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi