Adaptér zásuvky 3násobný, 1x ochranný kontakt, 2x Euro, černý
00223216
Vícenásobná prodlužovací zásuvka pro připojení až 3 elektrických zařízení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezpečnost díky zvýšené kontaktní ochraně
S vyšší ochranou kontaktu, aby se zabránilo nechtěnému kontaktu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provozní napětí | 250 V |
| Max. zatížení | 3680 W |
| Specifikace sítě | 16 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet zásuvek | 3 |
| Funkce | Standardní |
Více informací o produktu
- Vícenásobná prodlužovací zásuvka pro připojení až 3 elektrických zařízení
- kompaktní adaptér pro více možností připojení: 1 zásuvka s ochranným kontaktem a 2 eurozásuvky
Obsah dodávky
- adaptér s 1 zásuvkou
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
