Anténní kabel, koaxiální vidlice - spojka, pozlacený, 3,0m, 120dB
00202024
Pro přenos zvukových a obrazových signálů např. mezi anténní zásuvkou a televizí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Konstrukce koaxiálního kabelu
Konstrukce koaxiálního kabelu pro bohaté basy a čisté výšky
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Z prověřitelně recyklovaných zdrojů > 20 %
Tímto se kruh uzavírá: Tento produkt se skládá alespoň z 20 % z recyklovaných materiálů – takto se účastníme ekologicky šetrného cyklu
Optimised kink protection
Optimised kink protection thanks to flexible and resilient materials prevents cable breakage
Poměr stínění: 120 dB
Stínící hodnota 120 decibelů (dvě vrstvy extrémně hustého opleteného + stínící fólie) pro ochranu proti elektromagnetickému rušení
Čtyřnásobné stínění
Čtyřnásobné stínění pro optimální snížení elektromagnetického rušení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | 4násobné stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 3 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | koax-koax |
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Úroveň stínění | 120 dB |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro přenos zvukových a obrazových signálů např. mezi anténní zásuvkou a televizí
- pro zařízení s 9,5mm koaxiálním konektorem
Obsah dodávky
- 1 vzdušný kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






