Anténní kabel, koaxiální vidlice - spojka, pozlacený, 7,5m, 100dB
00179290
Pro přenos audio a video signálů, například mezi anténní zásuvkou a televizí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vynikající kvalita obrazu a zvuku
Vysoce kvalitní materiály a stíněné kabely zajišťují vynikající kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Zlacený plug
Pozlacený konektor s nízkým kontaktním odporem pro bezpečný přenos signálu
Feritové jádro
Feritové jádro pro likvidaci konečného rušení a čistý přenos signálu
Kink protection and fabric jacket
Optimized kink protection and flexible fabric jacket prevent cable breakage
Triple shielding
Úroveň stínění 100 dB díky trojnásobnému stínění (extra husté opletení + dvojitá stínicí fólie) pro ochranu před elektromagnetickým rušením
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedance | 75 Ω |
| Typ stínění | 3násobné stínění |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 7.5 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténní kabel |
| Provedení | koax-koax |
| Doplňkové vlastnosti | Pozlacený |
| Úroveň stínění | 100 dB |
| Kvalita | 3 hvězdičky |
Více informací o produktu
- Pro přenos audio a video signálů, například mezi anténní zásuvkou a televizí
- Pro zařízení s koaxiálním připojením 9,5 mm
Obsah dodávky
- 1 anténní kabel
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi





