ARCTIC MX-2 Vysoce výkonná tepelná pasta
00200758
Tepelně vodivé pasty vyrovnávají výrobní nerovnosti na povrchu a zlepšují přenos tepla mezi procesorem a chladicím prvkem, například
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Produktová řada | Essential Line |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Obsah | 4 g |
| Cena za jednotku | 1 kg |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Hustota | 3.96 g/cm³ |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | 50°C až 170°C |
| Viskozita | 850 p |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Tepelně vodivé pasty vyrovnávají výrobní nerovnosti na povrchu a zlepšují přenos tepla mezi procesorem a chladicím prvkem, například
- teplovodivá pasta z uhlíkových mikročástic zaručuje extrémně vysokou tepelnou vodivost
- bezkovová a elektricky nevodivá pasta, tím pádem ochrana proti korozi a zkratům
- extrémně trvanlivá, vydrží několik let bez vyschnutí nebo odpaření
- prakticky zabalená v znovu uzavíratelné stříkačce
- obsah: 4 g (postačí na cca 20 použití)
- viskozita: 850 Poise
- hustota: 3,96 g/cm³
Obsah dodávky
- 1 ARCTIC MX-2 vysoce výkonná tepelně vodivá pasta
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
