"Arian" Wooden Frame, white, 13 x 18 cm
00193363
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dřevo pouze z udržitelného lesnictví s FSC
Certifikace FSC: Tento produkt pochází z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Série | Arian |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Bildformat | 9 x 13 |
| Přibližná šířka lišty | 18 mm |
| Přibližná výška lišty | 12 |
| Profile without Glass Distance | 13 mm |
| Formát rámečku | 13 x 18 |
| Rozměr - šířka | 15.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.2 cm |
| Rozměr - výška | 20.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnění | Postavení Pověšení |
| Druh skla | Reflexní |
| Typ rámečku | Dřevěný rámeček |
| Bezpečnost | |
|---|---|
| Certifikace | FSC 100% |
Více informací o produktu
- The modern lines match any style
- The clean look of the wooden picture frame makes photos, art prints, favourite motifs and inspirational quotes a real statement on the wall
- Set customised design accents: integrate the wooden frame into a gallery wall
- Flat profile
- Precision mitres
- Polished quality glass
- With table stand and hanging fitting in portrait and landscape format
Obsah dodávky
- 1 "Arian" wooden frame
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
