Auto držák na mobil "Compact" s přísavkou, otočný o 360 stupňů, univerzální
00201502
Přímo na očích: kompaktní držák na mobil s přísavkou nechá váš smartphone s navigací volně plavat – přesně tam, kde chcete. Telefon můžete otáčet, jak chcete, a zůstane na místě i při otočení o 360°.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Otočné o 360°
Optimální orientace: zařízení lze díky kulovému čepu otočit o 360° a je nastavitelné v úhlu sklonu, ideální pro portrétní nebo krajinářský formát
Vhodné pro každý smartphone
Vhodné pro jakýkoli smartphone s nebo bez pouzdra či ochranného pouzdra
Pohyblivý svorkový držák
Adaptace: snadná a individuální adaptace zařízení díky pohyblivému upínacímu držáku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka zařízení do | 9 cm |
| Šířka zařízení | 4.5 cm |
| Hmotnost | 140 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Držák do auta |
| Upevnění | Svorky / Čelisti |
| Max. zátěž | 0.23 kg |
| Montáž | Upevnění pomocí přísavky |
Více informací o produktu
- Držák pro bezpečné připevnění smartphonu na čelní sklo auta
- rychlá a jednoduchá montáž pomocí přísavky na čelní sklo auta, takže je možné nejlepší dosažení a umístění podle přání
- držák na mobil do auta je kompatibilní se smartphony o šířce 4,5 – 9 cm
- jednoduché zajištění posunutím svorky, fixace se uvolní stisknutím tlačítka
- přístup k nabíjecímu portu smartphonu zůstává volný, takže zařízení lze nabíjet i během jízdy
- telefon lze libovolně otáčet, například pro horizontální navigaci na smartphonu
- změnou úhlu náklonu je vždy možný optimální výhled na displej, například i při slunečním svitu
- držák na smartphone se upevňuje bez lepení nebo vrtání, takže pasuje téměř do každého auta a lze ho snadno odejmout podle potřeby
Obsah dodávky
- 1 univerzální držák na smartphone
- 1 držák s přísavkou
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
