Auto nabíjecí kabel s úhlovým miniUSB, 1A
00093732
Přímé napájení a dobíjení baterie přes zásuvku zapalovače cigaret pro elektrický systém auta
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Space-saving plug
Kompaktní úhlový konektor pro připojení v omezeném prostoru
Space-saving coiled cable
Skladný spirálový kabel k zamezení spleti kabelů
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu připojení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5V/ 1A |
| Vstupní napětí do | 30 V |
| Vstupní napětí od | 11 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 0.7 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | Autonabíječka |
| Další funkce | Ochrana proti přebíjení |
Více informací o produktu
- Přímé napájení a dobíjení baterie přes zásuvku zapalovače cigaret pro elektrický systém auta
s touto doplňkovou nabíječkou můžete nabíjet akumulátory také v automobilu
Obsah dodávky
- 1 nabíjecí kabel pro vozidlo
- Návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipojuj kontakty nabíječky/síťového adaptéru přímo k sobě!
- Zařízení používej pouze v suchých prostorách, chraň ho před vlhkostí a prachem.
- Baterie, nabíječky/síťové adaptéry se při nabíjení zahřívají, proto je nezakrývej a zajisti dostatečné větrání.
- Chraň před teplem a přímým slunečním zářením.
- Poškozené síťové adaptéry nebo nabíječky nepoužívej a neotvírej je.
- Opravy nech provádět pouze autorizovaný odborník.
- Toto zařízení, stejně jako všechna elektronická zařízení, nepatří do rukou dětí!
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi