Auto nabíječka "FC10 Flex-Set", 10W, bezdrátová, QI, antracit
00201677
Vlož, odjeď, nabij: s nabíječkou do auta na telefon můžeš bezdrátově a rychle nabíjet mobilní telefony podporující Qi přímo v autě. Pevný držák bezpečně upevní tvůj mobilní telefon na mřížku ventilace nebo čelní sklo, zatímco se nabíjí výkonem až 10 W – i s pouzdrem.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezdrátové nabíjení s Qi
Bezdrátové nabíjení chytrých telefonů pomocí technologie Qi
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro zařízení
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Indukční nabíjení
Technologie indukčního nabíjení pro bezdrátové nabíjení kompatibilních smartphonů
Šikmé a otočné o 360°
Kulový čep umožňuje individuální nastavení úhlu náklonu držáku na smartphone a iPhone lze také otočit o 360° na držáku a umístit do režimu na rovinu nebo na šířku
Nabíječka pro auta/nákladní vozy
Mobilní nabíječka pro praktické nabíjení v autě/nákladním voze
Bezpečně uložené v autě
Praktický držák svorky zaručuje pevné uchopení zařízení, zařízení je bezpečně připevněno bez nepříjemného kabelového nepořádku
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Automatická detekce zařízení
Zařízení umístěná na zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Zavedení jednou rukou
Zařízení lze snadno zasunout a uzamknout do držáku na mobilní telefon jednou rukou
Lze použít s pouzdrem na smartphone
Chytré telefony v pouzdrech kompatibilních s bezdrátovým nabíjením není nutné vyndávat a lze je nabíjet přímo bezdrátově
Kompaktní a šetřící prostor
Kompaktní konstrukce pro úspornou instalaci – ideální pro automobil
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Vhodné pro | Vozidlo |
| Použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 9 V |
| Vstupní napětí od | 5 V |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Nabíjecí technologie | Wireless Fast Charge |
| Napájení | |
|---|---|
| Vstupní napětí 1 | 5 V |
| Vstupní napětí 2 | 9 V |
| Max. vstupní proud 1 | 2 A |
| Max. vstupní proud 2 | 1.67 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 80.5 g |
| Rozměr - šířka | 86 mm |
| Rozměr - výška | 54 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
Více informací o produktu
- Bezdrátové a efektivní v autě: Nabíjej rychle a snadno mobilní telefony s podporou QI během jízdy: stačí je položit na povrch a nabíjet všechny kompatibilní chytré telefony díky univerzální technologii QI nabíjení.
- jednoduché a stabilní upevnění nabíječky na větrací mřížku pomocí svorky nebo na čelní sklo pomocí teleskopického přísavkového držáku
- rychlonabíječka s nabíjecími rychlostmi až do 10 W nabízí optimální napájení, aby byla zaručena maximální rychlost nabíjení bezdrátové nabíječky
- nabíjení se automaticky spustí po položení smartphonu na QI nabíjecí stanici
- pro ukončení nabíjení stačí smartphone sundat z držáku telefonu
- inteligentní nabíjecí technologie: bezdrátová indukční technologie (univerzálně použitelná s kompatibilními zařízeními)
- ověřené QI standardy a interoperabilita: QI certifikovaná bezpečnost a kompatibilita při optimální energetické efektivitě indukčního nabíjení
- ochrana proti přebití, přepětí a zkratu a detekce cizích předmětů pro maximální bezpečnost smartphonu, baterie a nabíječky
- nastavitelné upínací čelisti bez problémů uchytí smartphony kompatibilní s bezdrátovým nabíjením o šířce 6,5–9,0 cm a pevně je přidržují
- přesné nastavení pomocí integrované nastavovací páky na přesnou velikost smartphonu
- bezpečné a snadné zacvaknutí: flexibilní držáky s silikonovými kolečky usnadňují vkládání a vyjímání smartphonu
- ušetří složité dodatečné vybavení: s adaptérem do auta pro napájení a USB nabíjecím kabelem (USB-A na USB-C) pro připojení do zapalovače cigaret
- měkké silikonové podložky na bezdrátové nabíječce do auta chrání tvůj smartphone před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 nabíječka do auta pro mobilní telefon "FC-10C Flex"
- 1 držák na mřížku
- 1 auto adaptér pro napájení
- 1 nabíjecí kabel USB-A na USB-C, délka 1 m
- 1 návod k obsluze
Systémové požadavky
- S technologií bezdrátového nabíjení založenou na standardu QI-kompatibilní zařízení (např. smartphone, AirPods atd.)
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého zařízení, nebo kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvé zařízení, například smartphone, sluchátka apod., podporuje bezdrátovou nabíjecí technologii založenou na standardu QI.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi