Auto nabíječka "FC10 Motion", 10W, bezdrátová, QI, černá
00201678
Bezdrátové a bez námahy! Nabíječka do auta "FC10 Motion" dodá tvému mobilu energii extrémně rychle a pohodlně. Ať už jako držák na telefon nebo bezdrátová nabíjecí stanice – budeš perfektně vybavený na svou další cestu autem.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezdrátové nabíjení s Qi
Bezdrátové nabíjení chytrých telefonů pomocí technologie Qi
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro zařízení
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Patentované zařízení na zadržení
Automatické, elektromechanické držící čelisti pro bezpečné držení chytného telefonu
Indukční nabíjení
Technologie indukčního nabíjení pro bezdrátové nabíjení kompatibilních smartphonů
Nabíječka pro auta/nákladní vozy
Mobilní nabíječka pro praktické nabíjení v autě/nákladním voze
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Automatická detekce zařízení
Zařízení umístěná na zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Zavedení jednou rukou
Zařízení lze snadno zasunout do držáku na mobilní telefon jednou rukou a spustí automatické uzavření zajišťovacích čelistí
Lze použít s pouzdrem na smartphone
Chytré telefony v pouzdrech kompatibilních s bezdrátovým nabíjením není nutné vyndávat a lze je nabíjet přímo bezdrátově
Kompaktní a šetřící prostor
Kompaktní konstrukce pro úspornou instalaci – ideální pro automobil
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Vhodné pro | Vozidlo |
| Použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 9 V |
| Vstupní napětí od | 5 V |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Nabíjecí technologie | Wireless Fast Charge |
| Napájení | |
|---|---|
| Vstupní napětí 1 | 5 V |
| Vstupní napětí 2 | 9 V |
| Max. vstupní proud 1 | 2 A |
| Max. vstupní proud 2 | 1.67 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá Kovová |
| Produktová řada | Prime |
| Barva | Stříbrná Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 126 g |
| Rozměr - šířka | 80 mm |
| Rozměr - výška | 120 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
Více informací o produktu
- Bezdrátové a efektivní v autě: Nabíjej rychle a snadno mobilní telefony s podporou QI během jízdy: stačí je položit na povrch a nabíjet všechny kompatibilní chytré telefony díky univerzální technologii QI nabíjení.
- otravnému hledání nabíjecího kabelu a zamotané kabeláži je s bezdrátovou nabíječkou konec
- jednoduché a pevné uchycení nabíječky na větrací mřížku pomocí svorky se silikonovými podložkami nebo na čelní sklo pomocí teleskopického přísavkového držáku
- rychlonabíječka s nabíjecími rychlostmi až 10 W nabízí optimální napájení, aby bylo zaručeno maximum rychlosti nabíjení bezdrátové nabíječky
- nabíjení se automaticky spustí po položení smartphonu na QI nabíjecí stanici
- k ukončení nabíjení stačí smartphone sundat z držáku telefonu, držáky lze otevřít pomocí bočních tlačítek
- inteligentní nabíjecí technologie: bezdrátová indukční technologie (univerzálně použitelná s kompatibilními zařízeními)
- ověřené QI standardy a interoperabilita: QI certifikovaná bezpečnost a kompatibilita při optimální energetické účinnosti při indukčním nabíjení
- inteligentní a bezpečné nabíjení: ochrana proti přebití, přepětí a zkratu, stejně jako detekce cizích předmětů pro maximální bezpečnost smartphonu, baterie a nabíječky
- ušetří složité dodatečné instalace: s auto adaptérem pro napájení a USB nabíjecím kabelem (USB-A na USB-C) pro připojení do zapalovače cigaret
- měkké silikonové podložky na autě nabíječce chrání tvůj smartphone před poškrábáním a poškozením
Obsah dodávky
- 1 nabíječka do auta pro mobilní telefon "FC10 Motion"
- 1 teleskopický držák s přísavkou
- 1 držák na mobilní telefon na větrací mřížku
- 1 auto adaptér pro napájení
- 1 nabíjecí kabel USB-A - USB-C, délka 1 m
- 1 návod k obsluze
Systémové požadavky
- S technologií bezdrátového nabíjení založenou na standardu QI-kompatibilní zařízení (např. smartphone, AirPods atd.)
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého zařízení, nebo kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvé zařízení, například smartphone, sluchátka apod., podporuje bezdrátovou nabíjecí technologii založenou na standardu QI.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi