Auto-nabíječka s micro-USB konektorem, 6 W, 1 m, černá
00201608
Nabíjecí adaptér pro napájení smartphonu nebo tabletu s micro-USB připojením přes zásuvku zapalovače cigaret v autech nebo kamionech
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Bezpečný nabíjecí proces
Inteligentní čipset pro bezpečné nabíjení: ochrana proti přetížení, přetížení a zkratu, integrované obvody s teplotní ochranou
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5V/ 1,2A |
| Vstupní napětí do | 24 V |
| Vstupní napětí od | 12 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 6 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | Autonabíječka |
Více informací o produktu
- Nabíjecí adaptér pro napájení smartphonu nebo tabletu s micro-USB připojením přes zásuvku zapalovače cigaret v autech nebo kamionech
- Perfektní do motorových vozidel: malá a lehká nabíječka do zásuvky zapalovače cigaret
- Zaručuje maximální rychlost nabíjení s nabíjením optimalizovaným pro zařízení
Obsah dodávky
- 1 nabíječka do auta
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi