AV převodník, Scart/Cinch na HDMI™
00205775
Makes it possible to use older devices with modern HDMI™ technology, such as to connect a DVD player to a TV
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Full HD - 1080p
Pro vysoké rozlišení Full HD až do 1920 x 1080 (1080p) pixelů
Extra USB-C adaptér
Lze jej také použít s dalším USB-C adaptérem na zařízeních s USB-C rozhraním
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 2.25 cm |
| Rozměr - hloubka | 7.14 cm |
| Rozměr - výška | 1.44 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Digitálně analogový převodník |
Více informací o produktu
- Makes it possible to use older devices with modern HDMI™ technology, such as to connect a DVD player to a TV
- For converting analogue image and sound signals into an HDMI™ signal
- Simple retrofit of a Scart/Cinch connection on the flat TV
- Scart/Cinch input for connecting video recorders, set top boxes, DVD players or game consoles
- HDMI™ output for connection to a monitor or flat screen
- with additional SCART adapter
- perfect solution for combining two products (Cinch-to-HDMI™ and SCART-to-HDMI™) in one device
- supports TV formats: PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N
- HDMI™ output in 720p or 1080p (Full HD)
- Power supply via USB cable (5V/1A)
Obsah dodávky
- 1 AV converter
- 1 Scart adapter with Scart/Cinch inputs
- 1 USB-C cable - USB-A cable
- 1 operating manual
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi