AV převodník, Scart na HDMI™
00121775
Pro převod analogových obrazových a zvukových signálů na HDMI™ signál
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Scart připojení pro plochou televizi
Snadná úprava Scart konektoru na ploché televizi
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Rozlišení | 720p/1080 Full HD 1920/1080 Full HD |
| Napájecí zdroj | 5 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | USB-A vidlice |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Délka kabelu | 0.74 m |
| Rozměr - šířka | 8.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 5.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Digitálně analogový převodník |
| Další funkce | Vhodné pro HDTV |
Více informací o produktu
- Pro převod analogových obrazových a zvukových signálů na HDMI™ signál
- Přehrávání v plné HD kvalitě (1080 p)
- Scart vstup pro připojení videorekordérů, set-top boxů nebo DVD přehrávačů
- Vstup podporuje televizní formáty PAL, NTSC3.58, NTSC 4.43, SECAM, PAL/M a PAL/N
- HDMI™ výstup pro připojení k ploché obrazovce nebo monitoru
- Výstup je kompatibilní s HDMI™ 1.3 a podporuje plné HD rozlišení (1080 p)
- Napájení je zajištěno přes USB kabel nebo externí USB napájecí jednotku (není součástí dodávky)
Obsah dodávky
- 1 AV převodník
- 1 USB kabel
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepřekračuj výkonové limity produktu uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povoleny.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškerou údržbu přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















