AX900 Nano WLAN USB klíč, 2,4/5 GHz
00053315
Ultra-kompaktní USB 2.0 klíč pro bezdrátové připojení PC nebo notebooku k WLAN routerům nebo přístupovým bodům (infrastrukturní režim)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
WiFi Protected Setup
WiFi Protected Setup podporuje automatické nastavení zakódovaných spojení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 2,4 5 |
| Max. přenosová rychlost | 600 Mbit/s |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 2 g |
| Rozměr - šířka | 15 mm |
| Rozměr - hloubka | 22 mm |
| Rozměr - výška | 7 mm |
Více informací o produktu
- Ultra-kompaktní USB 2.0 klíč pro bezdrátové připojení PC nebo notebooku k WLAN routerům nebo přístupovým bodům (infrastrukturní režim)
- Také podporuje připojení k dalším WLAN zařízením bez routerů nebo přístupových bodů (ad hoc)
- Kompatibilní s IEEE802.11 b/g/n (150 Mbps), IEEE802.11ac (433 Mbps) a WiFi
- Podpora dvou pásem na 2,4 nebo 5 GHz
- Vysoký dosah v kombinaci s vysokým výkonem (286 MBit/s / 600 MBit/s)
- Ideální pro online hraní a přenos HD videa
- Umožňuje šifrování rádiového signálu přes WPA/WPA2/WPA-PSK a 128/64-bit WEP
- Automatické přizpůsobení maximální možné rychlosti podle podmínek příjmu a vzdálené stanice
Obsah dodávky
- 1 AX900 Nano WLAN USB klíčenka
- 1 rychlý průvodce
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10 a macOS 10.X
Informace pro spotřebitele
Pokud jsou na 5GHz WLAN použity kanály 36–64 (frekvence 5,150 GHz – 5,350 GHz), může být produkt používán pouze v uzavřených prostorách.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi