Baterka "Classic", C-98, černá
00123114
Zase se hračky tvé kočky ztratily pod gaučem? Nebo se šroubek kutálel pod kuchyňskou skříňkou? Tak prostě osvětli ta tmavá místa LED svítilnou. Budeš překvapený, jaké dávno ztracené poklady najdeš.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Světelný rozsah | 30 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Výkon | 0.5 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Bílá |
| Série | Klasický |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 1.8 cm |
| Hmotnost | 20 g |
| Rozměr - délka | 9.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Max. Lumenů | 17 lm |
Více informací o produktu
- LED svítilna ideální na cesty
- S klipem pro snadné připevnění na batoh, kapsu košile, kalhoty nebo podobně
Obsah dodávky
- 1 "Classic" baterka
- 1 AAA mikro baterie
Informace pro spotřebitele
Tento produkt můžeš používat pouze jako baterku.
Tento produkt není vhodný pro osvětlení místností v domácnostech.
Speciální lampa s vynikající odolností proti vibracím pro mobilní použití.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
