Batoh na notebook "Genua", do 44 cm (17,3"), černý
00231022
Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, tento stylový batoh na notebook nabízí pohodlný převoz, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Úzké, polstrované ramenní popruhy
Úzké, polstrované ramenní popruhy pro pohodlné nošení bez omezení
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | Do 44 cm (17,3") |
| Vhodné pro | Notebook |
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnitřní materiál | Polyester |
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Genua |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 450 g |
| Vnitřní šířka | 37 cm |
| Vnitřní výška | 48 cm |
| Vnitřní hloubka | 9 cm |
| Objem | 17 l |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Batoh s přihrádkou pro notebook |
| Typ uzávěru | Zip |
Více informací o produktu
- Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, tento stylový batoh na notebook nabízí pohodlný převoz, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
- Pohodlné madlo
- Příjemný, skvrnitý materiál
- Přední kapsa na zip
- Neutrální design jako ideální batoh na notebook pro muže i ženy
Obsah dodávky
- 1 batoh na notebook
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
