Bezdrátová klávesnice s myší "WKM-100", baterie, černá, QWERTY US
U8173051
Standard keyboard with mouse for laptops or desktop PCs: practical wireless keyboard with optical 3-button mouse in the set for the wireless control of computers or laptops - simply connect wirelessly as an external keyboard and mouse
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ovládání multimediálních funkcí pomocí kláves F
Aktivace pomocí Fn: Ovládání multimediálních funkcí pomocí sekundárního přiřazení kláves F – bez nutnosti procházet složitou cestou přes systémová nastavení
Fn-Lock funkce
Snadné aktivování a deaktivace FN-Lock: prohodí první a druhé přiřazení kláves F1 na F12 – takže například můžete používat multimediální funkce přímo přes klávesy F bez nutnosti držet klávesu Fn v každém případě
Skládací USB přijímač
Pevné místo: Skladatelný USB přijímač lze přepravovat buď v klávesnici, nebo v pouzdře na myš, aby se ušetřilo místo
Nastavitelný úhel psaní
Ergonomický pocit při psaní: Úhel psaní lze nastavit pomocí skládacích nožiček – pro protiskluzovou a pohodlnou práci na klávesnici počítače
Plynulý pocit při psaní
Jednoduše plynulé: tiché klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s kancelářskou klávesnicí – pro intuitivní, plynulé a tiché psaní
Pro praváky a leváky
Pasuje do jakékoli ruky: přesně symetrický design optické myši je stejně vhodný pro praváky i leváky
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 300 d |
| DPI rozlišení | 1200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 |
| Max. DPI | 1200 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Sklopné nožičky |
| Výdrž baterie myši (v závislosti na použití) | 180 d |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Uspořádání klávesnice | QWERTY (US) |
| Barva | Černá |
| Formát myši | Pro praváky a leváky |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 3 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Myš - šířka | 5.8 cm |
| Myš - hmotnost | 52 g |
| Myš - výška | 3.5 cm |
| Myš - délka | 10.3 cm |
| Klávesnice (šířka) | 43.8 cm |
| Klávesnice (hmotnost) | 400 g |
| Klávesnice (výška) | 2.6 cm |
| Klávesnice (hloubka) | 14.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálních kláves | 12 |
| Provedení | PC myš Pro praváky a leváky Plnoformátová klávesnice |
| Počet tlačítek myši | 3 tlačítka včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Počet kláves (klávesnice) | 105 |
| Myš - tlačítka | Standardní |
| Znaky na klávesách | Potisk s UV ochranou |
| Typ kláves | Membránový (Rubber Dome) |
Více informací o produktu
- Standard keyboard with mouse for laptops or desktop PCs: practical wireless keyboard with optical 3-button mouse in the set for the wireless control of computers or laptops - simply connect wirelessly as an external keyboard and mouse
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Reliable 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on conditions of use and environment)
- Separate On/Off switch for mouse and keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard and mouse
- The radio receiver connects the keyboard and mouse with the laptop, etc. - simple Plug and Play
- Polymer-coated gliding feet: fluid mouse movements and uninterrupted working
Obsah dodávky
- 1 wireless keyboard
- 1 wireless mouse
- 1 USB-A receiver
- 2 AA Mignon batteries
Systémové požadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



