Bezdrátová myš "WM-450", rádiová/Bluetooth, 7 tlač., růžová
00173042
Připoj více zařízení bez kabelu: optická myš se 7 tlačítky a kolečkem pro posouvání umožňuje bezdrátové ovládání PC, tabletu a notebooku přes Bluetooth nebo rádio v kombinaci s USB-A přijímačem.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
Klíče tichého šeptání
Tichá myš bez klikacího šumu: tlačítka šeptající a tichá umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci s bezdrátovou myší
Klíče prohlížeče
Praktická boční tlačítka: tlačítka prohlížeče bezdrátové myši podporují funkci vpřed/vzad pro snadnou navigaci, např. pro internetové prohlížeče, Outlook atd.
AI asistent pro mnoho programů
Produktivnější s umělou inteligencí: Tlačítko Assist aktivuje AI asistenta napříč programem
Skládací USB přijímač
Pevný prostor: Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdru myši, aby se ušetřilo místo
Sladit svůj styl
Nyní přichází barva na stůl: s barevnou myší můžete vytvořit stylový akcent a zajistit dobrou náladu při práci
Myš s Bluetooth a bezdrátovým připojením
Připraveno k okamžitému použití: multizařízení myš má 1 bezdrátový a 2 Bluetooth kanály, takže ji lze připojit až ke třem koncovým zařízením současně – mění se bleskovou rychlostí stiskem tlačítka
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Kryty a tlačítka tohoto výrobku jsou vyrobeny z 65 % prokazatelně recyklovaného ABS plastu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Spotřebitelsky recyklovaný materiál |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 5.2 |
| DPI rozlišení | 1600 1200 800 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10 Android 4.3 nebo novější MacOS 11 nebo novější iOS 14 nebo novější iPadOS 14 or higher Android 8.0 nebo novější |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim On/Off vypínač LED kontrolka baterií Tlačítka funkcí prohlížeče DPI předvolby |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Růžová |
| Barva | Růžová |
| Formát (form factor) | Pro praváky |
| Barva | Růžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 6.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 9.8 cm |
| Hmotnost (včetně baterií) | 65 g |
| Rozměr - výška | 3.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačítek | 1 |
| Provedení | PC myš Pro praváky |
| Počet tlačítek myši | 7 tlačítek |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Tichá |
Více informací o produktu
- Připoj více zařízení bez kabelu: optická myš se 7 tlačítky a kolečkem pro posouvání umožňuje bezdrátové ovládání PC, tabletu a notebooku přes Bluetooth nebo rádio v kombinaci s USB-A přijímačem.
- spolehlivá Bluetooth a 2,4GHz rádiová technologie s dosahem 10 metrů (závisí na podmínkách používání a prostředí)
- polymerem potažené kluzáky myši zajišťují plynulé pohyby myši a nerušenou práci
- kolečko myši z kvalitního hliníku
- PC myš s přepínačem dpi pro přepínání mezi 800, 1200 a 1600 DPI
- samostatný vypínač pro kancelářskou myš
- režim spánku po 5 minutách nečinnosti bezdrátové myši
- rádiový přijímač spojuje myš s notebookem atd. – jednoduché Plug-and-Play bez instalace ovladačů
Obsah dodávky
- 1 vícezařízení myš „WM-450“
- 1 USB-A přijímač
- 2 AAA mikro baterie
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Windows 11/10: všechny funkce lze používat; tlačítko Pomocník: aktuální verze Windows 11 a nainstalovaná aplikace Microsoft Copilot
- Může být použitelný omezeně na operačních systémech MacOS 11 nebo novější, iOS 14 nebo novější, iPadOS 14 nebo novější či Android 8.0 nebo novější
- Pro Bluetooth na noteboocích nebo stolních počítačích: stávající Bluetooth funkce nebo přijímač
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
