Bezdrátová nabíječka "QI-FC10 DUO", 10W, pro smartphone, černá
00201682
Rychle a jednoduše nabij QI-kompatibilní mobilní telefony: stačí je položit na povrch a díky univerzální technologii QI můžeš současně nabíjet až dva kompatibilní smartphony.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezdrátové nabíjení s Qi
Bezdrátové nabíjení chytrých telefonů pomocí technologie Qi
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro zařízení
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Exclusive fabric surface
Exkluzivní vrstvení materiálů s ušlechtilým vzhledem chrání zadní stranu smartphonu proti poškrábání
Indukční nabíjení
Technologie indukčního nabíjení pro bezdrátové nabíjení kompatibilních smartphonů
Vysoce kvalitní QI nabíjecí podložka
QI nabíjecí podložka v kvalitním designu stolu: jednoduše položte smartphone a nabíjejte ho
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Automatická detekce zařízení
Zařízení umístěná na zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Charge 2 devices at the same time
Two coils enable the simultaneous charging of 2 smartphones on the QI charging pad
Lze použít s pouzdrem na smartphone
Chytré telefony v pouzdrech kompatibilních s bezdrátovým nabíjením není nutné vyndávat a lze je nabíjet přímo bezdrátově
Stylový vzhled a pocit
Stolní nabíječka v atraktivním designu vypadá dobře, je příjemná na dotyk a perfektně zapadá do jakékoliv kanceláře a obytného prostředí
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Vhodné pro | Mobil |
| Použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 9 V |
| Vstupní napětí od | 9 V |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Nabíjecí technologie | Wireless Fast Charge |
| Napájení | |
|---|---|
| Vstupní napětí 1 | 9 V |
| Max. vstupní proud 1 | 4 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 145 g |
| Rozměr - šířka | 90 mm |
| Rozměr - výška | 15 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
Více informací o produktu
- Rychle a jednoduše nabij QI-kompatibilní mobilní telefony: stačí je položit na povrch a díky univerzální technologii QI můžeš současně nabíjet až dva kompatibilní smartphony.
- Otravné hledání nabíjecího kabelu a kabelový chaos končí s bezdrátovou nabíječkou
- Wireless Fast Charge: Rychlonabíječka s rychlostí nabíjení až 10 W na obou nabíjecích cívkách
- Nabíjení začne automaticky po položení telefonu na QI nabíjecí stanici
- Pro ukončení nabíjení stačí telefon z bezdrátové nabíjecí podložky sejmout
- Inteligentní nabíjecí technologie: bezdrátová indukční technologie (univerzálně použitelná s kompatibilními zařízeními)
- Ověřené QI standardy a interoperabilita: QI certifikovaná bezpečnost a kompatibilita při optimální energetické účinnosti indukčního nabíjení
- Inteligentní a bezpečné nabíjení: ochrana proti přebití, přepětí a zkratu, stejně jako detekce cizích předmětů pro maximální bezpečnost telefonu, baterie a nabíječky
- Vše potřebné v balení: síťový adaptér pro připojení k 230V elektrické síti je součástí balení telefonu nabíječky
- Esteticky příjemný design stolní nabíječky dokonale zapadne do každého kancelářského i domácího prostředí
Obsah dodávky
- 1 "QI-FC10 DUO" QI nabíječka
- 1 napájecí zdroj s eurozástrčkou, délka kabelu 1 m
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
S technologií bezdrátového nabíjení založenou na standardu QI kompatibilním zařízení (např. smartphone, AirPods atd.)
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého zařízení, nebo kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvé zařízení, například smartphone, sluchátka apod., podporuje bezdrátovou nabíjecí technologii založenou na standardu QI.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi