Bezdrátová nabíječka "QI-FC10S", 10W, podložka pro smartphony, černá
00201684
Rychle nabíjejte mobilní telefony s podporou QI a pokračujte v jejich používání: jednoduše umísti kompatibilní smartphone na výšku nebo na šířku a nabíjej bezdrátově díky univerzální technologii nabíjení QI.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bezdrátové nabíjení s Qi
Bezdrátové nabíjení chytrých telefonů pomocí technologie Qi
Maximální rychlost nabíjení
Zaručená maximální rychlost nabíjení s nabitím optimalizovaným pro zařízení
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Načítání v režimu na výšku a na šířku
2 cívky umožňují nabíjení smartphonu jak v režimu na výšku, tak v režimu na šířku
Indukční nabíjení
Technologie indukčního nabíjení pro bezdrátové nabíjení kompatibilních smartphonů
Vysoce kvalitní nabíjecí stanice QI
QI nabíjecí stanice ve vysoce kvalitním designu pro stůl: Jednoduše na ni položíte smartphone, nabijete ho a pokračujte v používání
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení
Bezdrátová technologie rychlého nabíjení zaručuje extrémně rychlé nabíjení
Automatická detekce zařízení
Zařízení umístěná na zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Praktická funkce stojanu
Nabíječka s funkcí stojanu pro pohodlné používání smartphonu při nabíjení
Lze použít s pouzdrem na smartphone
Chytré telefony v pouzdrech kompatibilních s bezdrátovým nabíjením není nutné vyndávat a lze je nabíjet přímo bezdrátově
Stylový vzhled a pocit
Stolní nabíječka v atraktivním designu vypadá dobře, je příjemná na dotyk a perfektně zapadá do jakékoliv kanceláře a obytného prostředí
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Vhodné pro | Mobil |
| Použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupní napětí do | 9 V |
| Vstupní napětí od | 5 V |
| Rychlost nabíjení | Fast Charge |
| Nabíjecí technologie | Wireless Fast Charge |
| Napájení | |
|---|---|
| Vstupní napětí 1 | 5 V |
| Vstupní napětí 2 | 9 V |
| Max. vstupní proud 1 | 2 A |
| Max. vstupní proud 2 | 1.67 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Basic Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 135 g |
| Rozměr - šířka | 72 mm |
| Rozměr - výška | 110 mm |
Více informací o produktu
- Rychle nabíjejte mobilní telefony s podporou QI a pokračujte v jejich používání: jednoduše umísti kompatibilní smartphone na výšku nebo na šířku a nabíjej bezdrátově díky univerzální technologii nabíjení QI.
- Otravné hledání nabíjecího kabelu a zamotaných kabelů končí s bezdrátovou nabíječkou
- Wireless Fast Charge: rychlá nabíječka s nabíjecími rychlostmi až 10 W
- Nabíjení se automaticky spustí po položení smartphonu na QI nabíjecí stanici
- Pro ukončení nabíjení stačí smartphone z nabíječky sejmout
- Inteligentní nabíjecí technologie: bezdrátová indukční technologie (univerzálně použitelná s kompatibilními zařízeními)
- Ověřené QI standardy a interoperabilita: QI certifikovaná bezpečnost a kompatibilita s optimální energetickou účinností při indukčním nabíjení
- Inteligentní a bezpečné nabíjení: ochrana proti přebití, přepětí a zkratu, stejně jako detekce cizích předmětů pro maximální bezpečnost smartphonu, baterie a nabíječky
- V držáku můžeš smartphone pohodlně ovládat i během nabíjení, sledovat filmy na šířku i na výšku a vést videohovory
- Vše potřebné je součástí balení: USB nabíjecí kabel (USB-A na USB-C) pro připojení k napájení je součástí nabíjecí podložky
- Vzhledově atraktivní design stolní nabíječky se perfektně hodí do každého kancelářského i domácího prostředí
Obsah dodávky
- 1 QI nabíječka "QI-FC10S"
- 1 nabíjecí kabel USB-A - USB-C, délka 1 m
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
S technologií bezdrátového nabíjení založenou na standardu QI kompatibilním zařízení (např. smartphone, AirPods atd.)
Informace pro spotřebitele
Zkontroluj informace o produktu nebo návod k obsluze svého zařízení, nebo kontaktuj výrobce, abys zjistil, zda tvé zařízení, například smartphone, sluchátka apod., podporuje bezdrátovou nabíjecí technologii založenou na standardu QI.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi