Bezdrátový klopový mikrofon "Smart Wireless" pro mobilní telefony
00004680
Křišťálově čistý zvuk a videozáznam, i když jsi na cestách: tento mini Lavalier mikrofon je ideální pro blogery, vlogery a influencery – natoč spontánní video na cestách s mobilem nebo tabletem.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Střelba 20 m
Hands-free při natáčení videí: Umístěte mobilní telefon nebo tablet s přijímačem na vhodné místo, nebo jej stabilizujte stativem a získáte tak velkou volnost pohybu pro dynamická videa
Monitorování mikrofonu
Kontrola poslechu: Kontrola nahrávky díky USB portu na mini mikrofonu, stačí zapojit sluchátka pro hlasové sledování
Automatické snížení šumu
Stabilní zvukový záznam a přesná reprodukce hlasu: Čipová inteligentní redukce šumu filtruje okolní šum
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 80 Hz - 16 kHz |
| Impedance | 2200 Ω |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | LR44 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 15 mm |
| Rozměr - šířka | 57 mm |
| Rozměr - výška | 10 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Klopový mikrofon |
| Provedení | Mono |
| Citlivost | -38 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofonu | Kondenzátorový |
| Směrová charakteristika | Kulová |
Více informací o produktu
- Křišťálově čistý zvuk a videozáznam, i když jsi na cestách: tento mini Lavalier mikrofon je ideální pro blogery, vlogery a influencery – natoč spontánní video na cestách s mobilem nebo tabletem.
- Vhodné pro smartphony, tablety, notebooky s USB-C připojením, také vhodné pro Apple zařízení s Lightning připojením přes adaptér
- Vhodné pro použití uvnitř i venku, např. online tréninky nebo prezentace
- Ochrana proti větru pro lepší kvalitu venku
- Klopový mikrofon s klipem: odnímatelný pro flexibilní připevnění na oblečení, tašky apod. Klip lze připevnit na lavalier mikrofon zleva nebo zprava
- Přijímač a mikrofon k mobilu v mini provedení: lze nosit v kapse bundy nebo kalhot pro spontánní použití
- Výdrž baterie 4,5 hodiny umožňuje natočit několik videí pro Instagram apod.
- Napájení přijímače je záznamovým zařízením (mobil, apod.)
- Přijímač s dalším USB-C připojením, žádné připojení se neztrácí, mobil lze během používání přes tento USB-C konektor nabíjet
- Plug and play
Obsah dodávky
- 1 „Smart Wireless“ lavalierový mikrofon
- 1 přijímač
- 1 USB-C nabíjecí kabel
- 1 větrná clona
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
- Pro všechna běžná zařízení s USB-C vstupem a funkcí OTG
- Pokud tvoje zařízení ještě nepodporuje OTG, může pomoci aplikace pro fotoaparát (např. „Open Camera“, zdarma ke stažení na Play Store). To znamená, že můžeš mikrofon používat bez omezení. Postup po stažení: Otevři aplikaci fotoaparátu, Nastavení, Nastavení videa, Zvukové zdroje, vyber Externí mikrofon
- Mikrofon nelze nabíjet během používání
- Lavalier mikrofon je potřeba před prvním použitím nabít
- Dosah závisí na místních podmínkách
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi