Bezhlučná bezdrátová myš "MW-300 V2", USB přijímač, zelená
00173024
Kompaktní optická bezdrátová myš s nano přijímačem pro superpřesné a plynulé ovládání kurzoru myši
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Tiché hlavní tóniny
Tiché hlavní klávesy umožňují bezproblémovou a uvolněnou práci bez cvakání
Skládací USB přijímač
Skládací USB přijímač lze přepravovat v pouzdře myši pro úsporu místa
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Kolečko myši (materiál) | Pogumované |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž baterie (závisí na použití) | 60 d |
| DPI rozlišení | 1200 |
| Kompatibilní operační systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 nebo vyšší |
| Max. DPI | 1200 |
| Dosah | 10 m |
| Speciální vlastnosti | Úsporný režim Pogumovaný povrch |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Zelená |
| Barva | Zelená |
| Formát (form factor) | Pro praváky a leváky |
| Barva | Černá Zelená |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 10.3 cm |
| Rozměr - výška | 3.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | PC myš |
| Počet tlačítek myši | 3 tlačítka včetně kolečka |
| Rolovací kolečko | Rolovací kolečko |
| Technologie senzoru | Optický |
| Myš - kluzné plochy | Polytetrafluoretylén (PTFE) |
| Myš - tlačítka | Tichá |
Více informací o produktu
- Kompaktní optická bezdrátová myš s nano přijímačem pro superpřesné a plynulé ovládání kurzoru myši
- ultramalý USB přijímač je vhodný pro trvalou integraci do notebooku nebo PC
- spolehlivá 2,4 GHz bezdrátová technologie s dosahem 10 metrů (v závislosti na podmínkách použití a prostředí)
- technologie Smart-Link pro snadné uvedení do provozu
- tichá počítačová myš nevydává žádné klikací zvuky
- polymerem potažené kluzáky zajišťují plynulý pohyb myši a nerušenou práci
- vhodná pro leváky i praváky
- pogumované kolečko pro rolování v ceně
Obsah dodávky
- 1 optická bezdrátová myš "MW-300 V2"
- 1 USB přijímač
- 2 AAA mikro baterie
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7, MacOS 10.10 nebo novější
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
