Bicycle Light Set, Front and Rear Light, LED, Batteries, StVZO-approved
00185838
From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vysoce výkonná LED se dvěma funkcemi
Silná, jasná, bezpečná: Jasné přední světlo s 30 lx pro jízdu ve tmě, tlumené přední světlo s 15 lx během dne, zadní světlo s ultra jasnou LED – silné světlo na kolo podporuje bezpečnost v kteroukoli denní dobu na silnici i v terénu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 5 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Bílá Červená |
| Barva světla | Červená |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 2 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 8.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Kolo |
| Tlumená funkce | 1 úroveň |
| Počet LED | 2 |
Více informací o produktu
- From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation of the bicycle light on the handlebars at the front: attach the adjustable loop and hook in with the correct circumference
- Secure the bicycle rear light on the saddle tube using the already attached screw
- Battery status display: if the light lights up, change the batteries soon
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Obsah dodávky
- 1 front bicycle light
- 1 rear bicycle light
- 5 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Informace pro spotřebitele
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi