Bicycle Light Set, Front & Rear Light, LED, Battery, USB-C, StVZO-approved
00185837
From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Dobíjecí
Světlo na kolo s akumulátorem: Abyste měli svítilnu na kolo vždy k dispozici, jednoduše ji nabijte pomocí kabelu USB-C a vhodné nabíječky zapojené do zásuvky
Vysoce výkonná LED se dvěma funkcemi
Silná, jasná, bezpečná: Jasné přední světlo se 40 lx pro jízdu ve tmě, tlumené přední světlo s 20 lx během dne, zadní světlo s ultra jasnou LED – silné světlo na kolo podporuje bezpečnost v kteroukoli denní dobu na silnici i v terénu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Pohlaví | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | Lithium Polymer akumulátor |
| Napájení | Externí napájecí zdroj |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva LED | Bílá Červená |
| Barva světla | Bílá |
| Barva | Černá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 2 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 5.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 5 cm |
| Rozměr - výška | 5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Kolo |
| Tlumená funkce | 1 úroveň |
| Počet LED | 2 |
Více informací o produktu
- From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation on the handlebars and saddle support: attach the adjustable loop to the handlebars or saddle tube and hook in with the appropriate circumference
- Front bicycle light charge level display: when the light is red, recharge soon. During charging, the display lights up green and goes out when the battery is fully charged
- Front bicycle light service life: bright bicycle light 1.75 h, dimmed bicycle light 3.5 h
- Bicycle rear light charge level display: when the light is green, recharge soon. During charging, the display lights up red and goes out when the battery is fully charged
- Bicycle rear light battery service life: 4 h
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Obsah dodávky
- 1 front bicycle light
- 1 rear bicycle light
- 2 USB-C cables
- 1 operating manual
Informace pro spotřebitele
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
