BK/CATV zesilovač, 25 dB, nastavitelný
00205234
Zvýšit sílu signálu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zesílení: 25dB
Zesílení signálu o 25 decibelů
Řízení útlumu
Tlumení pro optimální nastavení vstupního signálu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Hodnota regulace útlumu | 13 dB |
| Hodnota regulace úrovně | Nedostupný |
| Frekvenční rozsah | 40 - 862 MHz |
| Zesílení | 22 dB |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Síťový zdroj 230 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Zesilovač pro kabelovou TV |
| Rozsah zpětného kanálu | Nedostupný |
Více informací o produktu
- Zvýšit sílu signálu
- Konektorové pouzdro s Power-LED a vypínačem zapnuto/vypnuto
- vestavěný napájecí zdroj 230V/50Hz
Obsah dodávky
- 1 zesilovač BB/CATV
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určený.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Připojuj produkt pouze do schválené zásuvky. Zásuvka musí být umístěná blízko produktu a snadno přístupná.
- Přestaň produkt používat, pokud je zjevně poškozený.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Tento produkt nepatří, stejně jako všechny elektrické výrobky, do rukou dětí!
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá záruková práva.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




















