Bluetooth® reproduktor "Bomb 3.0", vodotěsný IPX7, LED, 16 W, černá
00188234
Vodotěsný Bluetooth reproduktor pro úplné hudební potěšení s mobilem, tabletem nebo notebookem – kdekoli a kdykoli
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Integrovaný hands-free systém
Snadné volání v HD kvalitě díky integrovanému hands-free systému
Vodotěsnost IPX7
Nepromokavé podle IPX7: Ať už ve sprše nebo během divoké vodní bitvy u bazénu – dobrá hudba se dá užít i v tryskách, dešti a stříkající vodě a i krátké ponory nejsou problémem
Baterie pro plnou mobilitu
Plná mobilita díky baterii s LED indikátorem nabíjení: rychlé nabíjení do 3 hodin s USB-C rozhraním
10 hodin hudebního vyžití
Užijte si své oblíbené písně dlouho: Používejte reproduktor přes Bluetooth až 10 hodin
LED osvětlení v 5 režimech
Harmonie zvuku a světla: Nechte LED osvětlení měnit se v 5 různých režimech podle hudby nebo nálady, nebo jej jednoduše použijte jako diskrétní zdroj světla venku
Pravé bezdrátové stereo
Lze je spárovat díky reproduktorům True Wireless Stereo (TWS): propojte dva reproduktory přes Bluetooth a umístěte je volně v místnosti pro skutečný stereo zvuk
16 wattů hudebního výkonu (stereo)
Tento přenosný reproduktor má vše: 16 wattů hudebního výkonu a vynikající stereo zvuk poskytují správný hudební doprovod, ať už jde o kreativní práci nebo párty náladu
3 režimy ekvalizéru
Hudební skříňka s basy stiskem tlačítka: Ekvalizér se třemi různými zvukovými efekty pro extra basy, zdůrazněné výšky nebo vyvážený zvuk, snadno přepínatelný tlačítkem
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Kapacita | 3000 mAh |
| Napětí | 3.7 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion akumulátor |
| Doba nabíjení v hodinách | 3 h |
| Výkon | 11.1 Wh |
| Max. výdrž akumulátoru | 10 h |
| Napájení | Integrovaný Li-Ion akumulátor |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 400 g |
| Rozměr - šířka | 9.53 cm |
| Rozměr - hloubka | 9.53 cm |
| Rozměr - výška | 10.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Audio systém | Stereo |
| IP třída ochrany | IPX7 (ochrana proti dočasnému ponoření do vody) |
| Maximální hudební výkon | 16 W |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Další funkce | True Wireless Hands-free telefonování |
Více informací o produktu
- Vodotěsný Bluetooth reproduktor pro úplné hudební potěšení s mobilem, tabletem nebo notebookem – kdekoli a kdykoli
- S praktickou závěsnou smyčkou a tlačítky s gumovým povrchem pro snadné a intuitivní ovládání
- Světelné efekty na vyžádání: osvětlení na zvukové krabičce lze vypnout
- Univerzální použití díky Bluetooth 5.0: jednoduše připoj reproduktor k kompatibilnímu zařízení, od notebooků a televizorů až po chytré telefony
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth reproduktor "Bomb 3.0"
- 1 USB-C nabíjecí kabel
- 1 návod k použití

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 10.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 10.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace pro spotřebitele
Doba používání Bluetooth závisí na hlasitosti a LED osvětlení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt v prostorách, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických specifikacích.
- Baterie je pevně zabudovaná a nelze ji vyjmout, produkt likviduj jako celek v souladu s platnými zákony.
- Nepřehýbej ani nezmáčkni kabel.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým nárazům.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce svěř odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Drž děti zkrátka od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Buď ohleduplný. Vysoká hlasitost může rušit nebo obtěžovat okolí.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Při jízdě autem nebo na sportovním zařízení se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na provoz a okolí.
- Neházej baterii ani produkt do ohně.
- Neměň, nedeformuj, nezahřívej ani nerozebírej baterie/akumulátory.
Poznámka – Vodotěsnost
- Reproduktor je podle IPX7 vodotěsný do hloubky 1 m. Použití ve vlhkém prostředí (např. sprcha) je tedy bez problémů možné. Dávej pozor, aby při kontaktu s vodou byly všechny nabíjecí porty řádně uzavřeny.
- Po nabíjení pečlivě uzavři micro-USB konektor, aby byl produkt vodotěsný.
- Měj na paměti, že voda může ovlivnit dosah a zvuk reproduktoru.
Varování – Baterie
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty k nabíjení.
- Nepoužívej poškozené nabíječky nebo USB porty a nesnaž se je opravovat.
- Nepřebíjej ani příliš nevybíjej produkt.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání za extrémních teplot a velmi nízkého tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Při delším skladování pravidelně dobíjej (minimálně čtvrtletně).
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






