Bluetooth® reproduktor "Can Speaker", 4 LED světelné režimy, 5W, černý
00188243
Praktická malá hudební krabička pro dokonalý okamžik: Bluetooth reproduktor pro úplný hudební zážitek s mobilem, tabletem nebo notebookem – kdekoli a kdykoli
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pravé bezdrátové stereo
True Wireless Stereo – mění mono na stereo: připojte dva reproduktory přes Bluetooth a umístěte je volně v místnosti pro skutečný stereo zvuk
Baterie pro plnou mobilitu
Plná mobilita díky provozu na baterii: baterii lze nabíjet přes USB-C kabel
10 hodin hudebního vyžití
Užijte si své oblíbené písně dlouho: Používejte reproduktor přes Bluetooth až 10 hodin
5 wattů hudebního výkonu
Oblíbené písně s vámi po celou dobu: Tento kapesní přenosný reproduktor má výkon 5 wattů hudby a spolehlivě poskytuje správnou hudbu na pozadí, ať už u bazénu nebo na pláži, na rozcvičce nebo při venkovních sportech
LED osvětlení ve 4 režimech
Harmonie zvuku a světla: Nechte LED osvětlení měnit se ve 4 různých režimech podle hudby nebo nálady, nebo jej jednoduše použijte jako diskrétní zdroj světla venku
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Kapacita | 1800 mAh |
| Napětí | 3.7 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion akumulátor |
| Doba nabíjení v hodinách | 3 h |
| Výkon | 66.6 Wh |
| Max. výdrž akumulátoru | 10 h |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 498 g |
| Rozměr - šířka | 8.6 cm |
| Rozměr - hloubka | 8.6 cm |
| Rozměr - výška | 14.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Audio systém | Mono |
| Maximální hudební výkon | 5 W |
| Další funkce | True Wireless |
Více informací o produktu
- Praktická malá hudební krabička pro dokonalý okamžik: Bluetooth reproduktor pro úplný hudební zážitek s mobilem, tabletem nebo notebookem – kdekoli a kdykoli
- Harmonie zvuku a světla: nech LED osvětlení měnit ve 4 různých režimech podle hudby nebo nálady
- Světelné efekty na vyžádání: osvětlení na zvukové krabici lze vypnout
- S praktickou závěsnou smyčkou a tlačítky s gumovým povrchem pro snadné a intuitivní ovládání
- Připojení USB Type-A pro přehrávání externích datových médií, např. USB flash disk, MP3 přehrávač
- Univerzální použití díky Bluetooth 5.4: jednoduše připoj reproduktor k kompatibilnímu zařízení, od notebooků a televizí po chytré telefony
- Snadné a pohodlné ovládání: vysoce kvalitní ovládací prvky pro rychlé přepínání další/předchozí skladby, přehrávání/pozastavení, LED osvětlení a režim přehrávání zvuku
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth reproduktor „Can Speaker“
- 1 návod k použití
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 10.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 10.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth pro bezdrátové připojení k reproduktoru
Informace pro spotřebitele
Doba používání Bluetooth závisí na hlasitosti a LED osvětlení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






