Bluetooth® sluchátka "Freedom Athletics II", do uší, mikrofon, černá
00184187
Ultralehké stereo Bluetooth sluchátka jsou ideální při sportovních aktivitách. Jejich perfektní padnutí ti umožní užívat si fantastickou kvalitu zvuku v plném pohodlí a bez otravného, rušivého kabelu. Díky potu odolným materiálům jsou praktická na nošení během cvičení.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
All in one: ear hook and in-ear headphones
Díky pevnému drátku v přívodním kabelu lze sluchátka upevnit jak za uchem (ear-hook), tak i běžným způsobem (in-ear)
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Silikonové návtuhy ve 3 velikostech
Součástí jsou špunty do uší: dva silikonové návstavce ve třech velikostech (S, M, L) pro jednotlivce, perfektní sedění
Pasivní potlačení šumu
Výborné přizpůsobení snižuje nežádoucí vnější hluk, takže si můžete hudbu užívat bez rušení
Flexibilní háček na uši
Ergonomický háček na ucho se dokonale přizpůsobí vašim uším a tím zajišťuje bezpečné a stabilní uchycení – i při pohybu
Odolnost vůči potu
S tímto sluchátkem a jeho materiály odolnými proti potu si můžete opravdu cvičit na svou oblíbenou hudbu
Technologie více bodů
Umožňuje připojení sluchátek k několika Bluetooth zařízením současně
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Sport |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2.2 Ω |
| Technologie | MultiPoint (spárování s více zařízeními současně) |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Produktová řada | Bluetooth Line |
| Série | Freedom |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 12 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Doplňkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivost sluchátek | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 5.5 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 6 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 SPP V1.2 |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Ultra lehká stereo sluchátka Bluetooth, ideální pro sport díky dokonale pohodlnému usazení, pro bezdrátové hudební potěšení
- Kompaktní design, ideální na cestách
- S klipem pro připevnění kabelu například na tričko pro lepší uchycení při pohybu
- Hlasitost lze ovládat pomocí dálkového ovladače integrovaného v popruhu na krk nebo přes hlasové asistenty
- Funkce ovládání hudby (přehrát/pozastavit)
- Funkci smartphonu lze ovládat pomocí multifunkčního tlačítka (např. přijmout / uskutečnit / odmítnout hovor / vytočit poslední číslo)
- Stav nabití lze zkontrolovat na zařízeních iOS a Android (pokud to zařízení podporuje)
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sportovní sluchátka Freedom Athletics II
- 1 nabíjecí kabel USB-C - USB-C, délka 0,65 m
- 3 páry silikonových náušníků v různých velikostech (S, M, L)
- 1 klip na kabel
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 1.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 1.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrajily.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Kabel neohýbej a netlač na něj.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej produkt pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Při jízdě autem nebo sportovním zařízením se nenechávej produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
- Baterie je pevně zabudovaná a není možné ji vyjmout, produkt zlikviduj jako celek podle zákonných předpisů.
- Nevhazuj baterii ani produkt do ohně.
- Neměň, nedeformuj, nepřehřívej a nerozebírej baterie/akumulátory.
- Nepoužívej produkt během nabíjení!
Varování - baterie
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty k nabíjení.
- Poškozené nabíječky nebo USB porty již nepoužívej a nepokoušej se je opravovat.
- Nepřebíjej ani nepodbíjej produkt.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Při delším skladování pravidelně dobíjej (alespoň čtvrtletně).
Varování - magnety
- Produkt vytváří magnetická pole. Osoby s kardiostimulátorem by se před použitím tohoto produktu měly poradit s lékařem, zda by mohlo dojít k ovlivnění funkce kardiostimulátoru.
- Neuchovávej v blízkosti nabíjecí krabičky nebo sluchátek karty s magnetickým proužkem, jako jsou platební karty. Data na kartách mohou být poškozena nebo vymazána.
Varování - vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, nevyužívej dlouhodobě poslech při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkém poslechu způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Během používání proto neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
