Bluetooth® sluchátka "Freedom Run", do uší, mikrofon, ušní háček, černá
00184121
Ať už jde o posilování, trénink na maraton nebo ashtanga power jógu, sluchátka do uší jsou spolehlivým společníkem i při intenzivním sportu. Pevně sedí v uchu, jsou odolná proti potu a jejich úchvatný zvuk tě jistě povzbudí k novým vrcholným výkonům.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Silikonové návtuhy ve 3 velikostech
Součástí jsou špunty do uší: dva silikonové návstavce ve třech velikostech (S, M, L) pro jednotlivce, perfektní sedění
Pasivní potlačení šumu
Výborné přizpůsobení snižuje nežádoucí vnější hluk, takže si můžete hudbu užívat bez rušení
Plochý kabel
Plochý kabel zabraňuje nepořádku v kabelu
Odolnost vůči potu
S tímto sluchátkem a jeho materiály odolnými proti potu si můžete opravdu cvičit na svou oblíbenou hudbu
Integrovaný magnet pro vzájemné propojení
Když nejsou používána, lze sluchátka snadno zapojit díky integrovaným magnetům
Technologie více bodů
Umožňuje připojení sluchátek k několika Bluetooth zařízením současně
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Sport |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.0 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 2.2 Ω |
| Technologie | MultiPoint (spárování s více zařízeními současně) |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | Micro USB zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Freedom |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 14.5 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Doplňkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivost sluchátek | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 5.5 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 6 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umístění mikrofonu | Mikrofon na kabelu |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Další funkce | Ovládání hlasitosti QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Ultra-lehké Bluetooth sluchátko s perfektním padnutím a magnetickými sluchátky pro pohodlné uložení
- Kabel na krku lze upravit podle osobních preferencí a situace
- S klipem pro připevnění kabelu například na tričko, pro lepší uchycení při pohybu
- Hlasitost lze ovládat pomocí dálkového ovladače integrovaného do popruhu na krku nebo přes hlasové asistenty
- Funkce ovládání hudby (přehrát/pauza)
- Funkce smartphonu lze ovládat pomocí multifunkčního tlačítka (např. přijmout/volat/odmítnout hovory/zpětné vytočení posledního čísla)
- Délka kabelu 0,65 m
- Stav nabití lze zkontrolovat na zařízeních iOS a Android (pokud to zařízení podporuje)
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka „Freedom Run“
- 1 nabíjecí kabel USB/micro-USB
- 3 páry silikonových náušníků v různých velikostech (S, M, L)
- 2 páry silikonových háčků na uši v různých velikostech (M, L)
- 1 klip na kabel
- 1 zarážka na kabel
- 1 rychlý průvodce
- 1 bezpečnostní pokyny
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | Not relevant |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nekládej kabel do ohybů ani ho nemačkej.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá práva záruky.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Při jízdě autem nebo na sportovním zařízení se nenech produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a okolí.
- Baterie je pevně zabudovaná a nelze ji vyjmout, likviduj produkt jako celek podle zákonných předpisů.
- Nevhazuj baterii ani produkt do ohně.
- Neměň, nedeformuj, nepřehřívej ani nerozebírej baterie/akumulátory.
- Nepoužívej produkt během nabíjení!
Varování – baterie
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty k nabíjení.
- Nepoužívej poškozené nabíječky a nesnaž se je opravovat.
- Nepřebíjej ani nepodbíjej produkt.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve vysokých nadmořských výškách).
- Při delším skladování pravidelně dobíjej (alespoň čtvrtletně).
Varování – magnety
- Produkt vytváří magnetická pole. Lidé s kardiostimulátorem by se před použitím měli poradit s lékařem, zda by magnetické pole nemohlo ovlivnit funkci stimulátoru.
- Neuchovávej kreditní nebo podobné karty s magnetickým proužkem v blízkosti nabíjecí krabičky nebo sluchátek. Data na kartách mohou být poškozena nebo vymazána.
Varování – vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Hrozí riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, vyhýbej se dlouhodobému poslechu při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkém poslechu způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Proto během používání neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi