Bluetooth sluchátka "Spirit Open", OWS Open Ears, TWS, aplikace, písek
00221818
Prožij den s tvým osobním originálním soundtrackem: True Wireless sluchátka s nejlepší zvukovou kvalitou pro hudbu i hovory díky ovládání přes aplikaci a speciálnímu designu Open Ear – zůstaň plně vnímavý ke svému okolí a zároveň si užívej vynikající zvukovou kvalitu.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Odolné proti stříkání podle IPX4
Odolná proti stříkání podle IPX4 pro ochranu před vlhkostí a nečistotami
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Automatické zapnutí a párování
Bez dalšího odkládání dobré hudby: Při otevření nabíjecího pouzdra se obě sluchátka automaticky aktivují a připojí k sobě i k mobilu
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládání: podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Potlačení hluku v prostředí (ENC)
Lepší kvalita hlasu při hovorech: Bluetooth sluchátka s potlačením hluku ENC filtrují rušivý okolní hluk přímo na mikrofon – váš hlas je naprosto čistý
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Ovládání aplikací
Pohodlné ovládání aplikací přes "Hama Home": např. zapnutí ekvalizéru, funkce Find It, dotykové příkazy, změna jména nebo úrovně baterie na každé sluchátko v procentech
Ovládání dotykem
Ovládání dotykem: Dotykový senzor umožňuje intuitivní ovládání bez nutnosti vytahovat telefon z kapsy, např. přehrávání hudby (přehrání/pauza), přijímání/uskutečňování/odmítání hovorů
10 režimů ekvalizéru
Basy na stisk tlačítka a mnohem víc: Bezdrátová sluchátka s celkem 9 režimy ekvalizéru dokonale zobrazují váš oblíbený zvuk, 1 další profil lze přizpůsobit
Čtyřstupňový LED displej
Kolik energie baterie zbývá: 4stupňový LED displej na nabíjecím obalu ukazuje aktuální stav nabíjení – při otevírání a zavírání se krátce rozsvítí
Sluchátka s otevřeným uším
Vnímat všechno: Otevřené uši pro vynikající zvukový zážitek a zároveň umožňující slyšet veškerý okolní hluk – pohodlná sluchátka s potlačením hluku
Pravá bezdrátová sluchátka
Redukováno na jedinou důležitou věc: pohodlná, otevřená stereo sluchátka bez kabelových komplikací pro ještě větší svobodu
Perfektní padnutí, vypadá to dobře
Perfektní pro vaše ucho: Bluetooth sluchátka OWS s háčkem na ucho sedí bezpečně a pohodlně na každém uchu
Výdrž baterie 18 h
Bohatý zvuk: Ať už jde o hudbu, podcasty nebo konverzace – díky mobilní nabíjecí krabici vydrží 18 hodin baterie můžete své oblíbené alba poslouchat znovu a znovu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Sport |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 80 Hz - 15 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 20 Hz - 3 kHz |
| Impedance sluchátek | 16 Ω |
| Impedance mikrofonu | 300 Ω |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Písková |
| Barva | Písková |
| Série | Spirit |
| Barva | Béžová |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 15 mm |
| Hmotnost | 90 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bluetooth sluchátka |
| Provedení | Stereo |
| Design | Ušní klip |
| Citlivost sluchátek | 121 dB |
| Citlivost mikrofonu | -38 dB +/- 3 dB |
| Počet nabití | 2 x |
| Max. doba hovoru | 18 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 18 h |
| Max. Standby | 150 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP AVRCP HFP |
| Další funkce | True Wireless |
Více informací o produktu
- Prožij den s tvým osobním originálním soundtrackem: True Wireless sluchátka s nejlepší zvukovou kvalitou pro hudbu i hovory díky ovládání přes aplikaci a speciálnímu designu Open Ear – zůstaň plně vnímavý ke svému okolí a zároveň si užívej vynikající zvukovou kvalitu.
- hlasitější a tišší pomocí hlasového příkazu: hlasitost nastavitelná přes hlasové asistenty
- čas přehrávání/volání: 6 hodin při plně nabitých sluchátkách, dalších 12 hodin při plně nabité nabíjecí krabičce
- nabíjení open-ear sluchátek na cestách v pouzdře: pouzdro může bezdrátová sluchátka nabít až 2×
- nabíjecí krabička s USB-C konektorem a indikátorem kapacity baterie se čtyřmi LED: > 75 %, > 50 %, > 25 %, < 25 %
- bezstarostně na cestách: jen 10 g na jedno sluchátko
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka "Spirit Open"
- 1 nabíjecí krabička
- 1 návod k použití
- 1 bezpečnostní pokyny
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Systémové požadavky
- Zařízení s podporou Bluetooth
Informace pro spotřebitele
Při prvním použití sluchátek je potřeba je spárovat s tvým smartphonem poté, co otevřeš nabíjecí krabičku. Postupuj podle návodu k použití.
Při dalším použití se sluchátka automaticky propojí mezi sebou a s již spárovaným mobilem.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



