Bluetooth® sluchátka "Spirit Touch", TWS, ANC, s displejem, do uší, černá
00221820
Duše zvuku přepracovaná: sluchátka ANC s displejem rozdmýchají tvé pocity zvukového štěstí a znamenají lehkost. Mnoho funkcí na dotykovém displeji můžeš ovládat intuitivně, takže můžeš nechat mobil v kapse. Prostě „Spirit Touch“!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vestavěný mikrofon
Díky vestavěnému mikrofonu můžete snadno přepínat mezi přehráváním hudby a přijímáním hovoru. Takže nezmeškáte hovor při poslechu hudby
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Bluetooth párování a dotykové ovládání umožňují přímý přístup – bez nutnosti držet smartphone
Pravá bezdrátová sluchátka
Redukováno na jedinou důležitou věc: pohodlná sluchátka do uší bez kabelových komplikací pro ještě větší svobodu
Potlačení hluku v prostředí (ENC)
Lepší kvalita hlasu při hovorech: Bluetooth sluchátka s potlačením hluku ENC filtrují rušivý okolní hluk přímo na mikrofon – váš hlas je naprosto čistý
3 Aktivní režimy potlačení hluku
Vnitřní doprava, venkovní nebo veřejná doprava: Sluchátka s aktivním potlačením hluku v ušním designu pasivně chrání před hlukem ve třech úrovních – při dojíždění, vnitřním a venkovním ANC
Perfektní padnutí, vypadá to dobře
Perfektní přizpůsobení vašemu uchu: Bluetooth sluchátka v in-ear designu se silikonovými nástavci sedí bezpečně a pohodlně v jakémkoli uchu
2 režimy transparentnosti
Slyšet vše důležité při poslechu hudby: v případě potřeby poslouchat okolní hluk na tlumené hlasitosti, režim Vocal Transparency umožňuje pouze hlasy, např. oznámení ve vlaku
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Vhodné pro velké i malé uši
Optimální přizpůsobení pro každé ucho: Dva silikonové návnadly ve dvou velikostech činí špunty vhodnými jak pro větší, tak pro menší uši
Ovládání dotykem
Ovládání dotykem: Dotykový senzor umožňuje intuitivní ovládání bez nutnosti vytahovat telefon z kapsy, např. přehrávání hudby (přehrání/pauza), přijímání/uskutečňování/odmítání hovorů
USB-C charging case
Mobile charging box: fully charge the batteries from the Bluetooth headphones up to 3 times while out and about
Touch display on the charging case
Intuitive touch display: control music, settings and practical additional functions directly on the charging case - quickly, easily and without having to pick up your mobile phone
5 režimů ekvalizéru
Bezdrátová sluchátka s ještě lepším zvukem: ekvalizér s 5 různými zvukovými efekty dokonale zprostředkuje váš oblíbený zvuk
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Mobilní hudba Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 35 Ω |
| Impedance mikrofonu | 300 Ω |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| Max. doba hovoru s ANC | 16 h |
| Max. doba přehrávaní hudby s ANC | 16 h |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 1.5 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Spirit |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 13 mm |
| Hmotnost | 46 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Špunty (In-Ear) |
| Citlivost sluchátek | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -22 dB +/- 3 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 16 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 20 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP V1.3 SPP V1.2 HFP V1.8 AVRCP V1.6.2 AVCTP V1.4 AVDTP V1.3 |
| Další funkce | Dotykový senzor True Wireless Potlačení/omezení hluku QuickPair Ovládání hovorů tlačítkem Hlasový asistent Hlasové ovládání |
Více informací o produktu
- Všestranná Bluetooth sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC) a displejem na pouzdře: ovládání hudby a praktické doplňkové funkce, aniž bys musel(a) vytahovat mobil z kapsy – ideální na cesty
- užitečné doplňkové funkce na dotykovém displeji nabíjecí krabičky: např. přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba, ovládání hlasitosti, spoušť fotoaparátu, nastavení budíku, nalezení sluchátek, baterka
- až 20 hodin přehrávání hudby (ANC vypnuto): až 5 hodin při plně nabitých sluchátkách, +15 hodin s dobitím v nabíjecím pouzdře
- až 16 hodin hovoru (ANC vypnuto): až 4 hodiny při plně nabitých sluchátkách, +12 hodin s dobitím v nabíjecím pouzdře
- až 16 hodin přehrávání hudby/hovoru (ANC zapnuto): až 4 hodiny při plně nabitých sluchátkách, +12 hodin s dobitím v nabíjecím pouzdře
- s nabíjecí krabičkou s USB-C: sluchátka lze na cestách dobít až 3× díky integrované baterii bez potřeby externího napájení
- integrovaná telefonní funkce s přijímáním hovorů a mikrofonem pro chytré telefony
- dálkové ovládání hudby (pauza/přehrát/další/předchozí), pokud telefon tuto funkci podporuje
- vždy informován: displej na nabíjecím pouzdře ukazuje, zda jsou sluchátka plně nabitá, právě se nabíjejí nebo je nízká úroveň baterie
- na chytrých nabíjecích kontaktech TWS sluchátek se téměř neusazuje špína, takže nabíjení není ovlivněno
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka „Spirit Touch“
- 1 nabíjecí pouzdro
- 2 páry silikonových náušníků v různých velikostech (S/M)
- 1 rychlý průvodce
- 1 x varování a bezpečnostní pokyny
| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi