Bluetooth sluchátka "Spirit Unchained", ENC, FC, černé
00184174
Skutečný bezdrátový vrchol: bezdrátová sluchátka plus bezdrátové nabíjení – větší bezdrátová svoboda už není možná! Bluetooth sluchátka „Spirit Unchained“ zaručují bezdrátový zážitek v prvotřídní kvalitě zvuku díky potlačení okolního hluku.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Přímý přístup ke Siri a Google Assistant
Podporuje stávající hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Bluetooth párování a dotykové ovládání umožňují přímý přístup – bez nutnosti držet smartphone
Automatické zapnutí a párování
Bez dalšího odkládání dobré hudby: Při otevření nabíjecího pouzdra se obě sluchátka automaticky aktivují a připojí k sobě i k mobilu
Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením
S kabelem nebo bez něj: Pouzdro na nabíjení sluchátek lze nabíjet pomocí bezdrátové nabíjecí technologie – stačí umístit pouzdro na vhodnou Qi nabíječku a nabíjet bezdrátově
Nabíjecí kolébka s displejem
Snadné zkontrolování úrovně baterie: LED displej ukazuje úroveň nabití obou sluchátek a pouzdra zvlášť – okamžitě víte, kdy je potřeba dobít
Funkce rychlého nabíjení
Extrémně rychlé nabíjení: Díky rychlému nabíjení jsou Bluetooth sluchátka nabíjena vysokou rychlostí – pouhých 10 minut rychlého nabíjení stačí na dobu přehrávání 2,5 hodiny
Potlačení hluku v prostředí (ENC)
Lepší kvalita hlasu při hovorech: Bluetooth sluchátka s potlačením hluku ENC filtrují rušivý okolní hluk přímo na mikrofon – váš hlas je naprosto čistý
Dobrý pohled, nejlepší přehled
Dobře uložené: Otevřené pouzdro umožňuje podívat se na Bluetooth sluchátka v uzavřené nabíjecí kabině – můžete přímo vidět, zda jsou sluchátka uvnitř a nabíjejí se
Pravé bezdrátové stereo
Intenzivní hudební zážitek díky True Wireless Stereo (TWS): Sluchátka vytvářejí autentický zvukový zážitek – pocit živého koncertu stiskem tlačítka, kdy a kde chcete
Ovládání dotykem
Ovládání dotykem: Dotykový senzor umožňuje intuitivní ovládání bez nutnosti vyndávat telefon z kapsy, např. přehrávání hudby (přehrání/pauza), přijímání/zamítání hovorů/opětovné vytáčení
Pravá bezdrátová sluchátka
Redukováno na jedinou důležitou věc: pohodlná sluchátka bez kabelových komplikací pro ještě větší svobodu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.3 |
| Frekvenční pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenční rozsah sluchátek | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenční rozsah mikrofonu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedance sluchátek | 32 Ω |
| Impedance mikrofonu | 200 Ω |
| Přenosová vzdálenost | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Napájení | |
|---|---|
| Doba nabíjení v hodinách | 2 h |
| Způsob nabíjení | USB-C zásuvka Indukce |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Žádný design/motiv |
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Spirit |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnost | 45 g |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stereo |
| Design | Pecky |
| Citlivost sluchátek | 97 dB +/- 3 dB |
| Citlivost mikrofonu | -42 dB +/- 1 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 16 h |
| Max. doba přehrávaní hudby | 16 h |
| Max. Standby | 150 h |
| Umístění mikrofonu | Integrovaný mikrofon |
| Směrová charakteristika mikrofonu | Všesměrová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP V1.3 AVRCP V1.5 HFP V1.7 |
| Další funkce | True Wireless |
Více informací o produktu
- Vylepšená kvalita zvuku při každém hovoru díky ENC a výkonným bateriím, které se vždy rychle nabijí bezdrátově: pohodlná True Wireless sluchátka mají skutečnou výdrž a jsou ideální volbou pro pohodlné telefonování kdekoliv chceš – v práci, v autě nebo na cestách.
- Hlasitější a tišší pomocí hlasového příkazu: hlasitost lze upravit přes hlasové asistenty
- Nabíjej sluchátka v pouzdře na cestách: pouzdro může nabít bezdrátová sluchátka až 3×
- Doba přehrávání hudby/telefonování: 4 hodiny s plně nabitými sluchátky, 16 hodin s dobíjením v nabíjecím pouzdře
- Samostatný displej ukazující stav nabití baterie: symbol baterie s ukazatelem nabití pro každé Bluetooth sluchátko, pro nabíjecí krabičku v procentech
- Rychlé nabíjení šetřící baterii: baterie sluchátek jsou nabity na 70 % za 10 minut – celkový čas nabíjení sluchátek a pouzdra: 1 hodina 45 minut
- Nabíjej pouzdro na sluchátka přes USB-C kabel nebo bezdrátově a nabíjej bezdrátová sluchátka v nabíjecím pouzdře
- Pohodlné nošení: bezdrátová sluchátka perfektně sedí v uchu – ideální alternativa ke sluchátkům do uší v stylovém designu bez zbytečných gumových nebo silikonových částí
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth sluchátka "Spirit Unchained"
- 1 nabíjecí krabička
- 1 USB-C nabíjecí kabel, délka 15 cm
- 1 návod k použití
- 1 bezpečnostní pokyny

| Informace o nabíjecím adaptéru: | |
|---|---|
| Napájecí adaptér v dodávce: | Ne |
| USB PD: | Ne |
| Požadovaný minimální výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
| Maximální požadovaný výkon napájecího zdroje: | 2.0 W |
Systémové požadavky
Zařízení s podporou Bluetooth
Informace pro spotřebitele
Poprvé použij: spáruj Bluetooth sluchátka se smartphonem po otevření nabíjecího pouzdra. Věnuj prosím pozornost návodu k obsluze.
Příště, když je použiješ, se sluchátka automaticky propojí mezi sebou a s již spárovaným mobilem.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrajily.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Kabel neohýbej a netlač na něj.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nárok na záruku.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Používej produkt pouze za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Při jízdě autem nebo sportovním zařízením se nenechávej produktem rozptylovat a dávej pozor na dopravní situaci a své okolí.
- Baterie je pevně zabudovaná a není možné ji vyjmout, produkt zlikviduj jako celek podle zákonných předpisů.
- Nevhazuj baterii ani produkt do ohně.
- Neměň, nedeformuj, nepřehřívej a nerozebírej baterie/akumulátory.
- Nepoužívej produkt během nabíjení!
Varování - baterie
- Používej pouze vhodné nabíječky nebo USB porty k nabíjení.
- Poškozené nabíječky nebo USB porty již nepoužívej a nepokoušej se je opravovat.
- Nepřebíjej ani nepodbíjej produkt.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Při delším skladování pravidelně dobíjej (alespoň čtvrtletně).
Varování - magnety
- Produkt vytváří magnetická pole. Osoby s kardiostimulátorem by se před použitím tohoto produktu měly poradit s lékařem, zda by mohlo dojít k ovlivnění funkce kardiostimulátoru.
- Neuchovávej v blízkosti nabíjecí krabičky nebo sluchátek karty s magnetickým proužkem, jako jsou platební karty. Data na kartách mohou být poškozena nebo vymazána.
Varování - vysoká hlasitost
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškození sluchu.
- Aby ses vyhnul ztrátě sluchu, nevyužívej dlouhodobě poslech při vysoké hlasitosti.
- Drž hlasitost vždy na rozumné úrovni. Vysoká hlasitost může i při krátkém poslechu způsobit poškození sluchu.
- Používání produktu omezuje vnímání okolních zvuků. Během používání proto neřiď vozidla ani stroje.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
