Bluetooth® USB adaptér, verze 4.0 C1 + EDR
00053313
Univerzální Bluetooth mini adaptér pro pohodlnou bezdrátovou výměnu dat mezi PC, notebookem a dalšími Bluetooth zařízeními (např. smartphone, tablet, reproduktor, sluchátka atd.)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Šetřete energii
Zvláště nízká spotřeba energie
128bitové AES šifrování
128bitové AES šifrování zaručuje bezpečné spojení mezi zařízeními
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Retail |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 1 |
| Bluetooth verze | 4.0 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 23 mm |
| Rozměr - šířka | 14 mm |
| Rozměr - výška | 5 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP HFP SBC |
Více informací o produktu
- Univerzální Bluetooth mini adaptér pro pohodlnou bezdrátovou výměnu dat mezi PC, notebookem a dalšími Bluetooth zařízeními (např. smartphone, tablet, reproduktor, sluchátka atd.)
- Použití dvou donglů umožňuje přímou výměnu dat mezi dvěma počítači
- Bluetooth verze 4.0 pro rychlý přenos dat (zpětně kompatibilní s verzemi 3.0, 2.1, 2.0 a 1.2)
- Třída 1, dosah až 100 metrů
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth-USB adaptér
- 1 návod k instalaci
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8.1/8/7
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho jen v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické produkty povolené.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se postříkání vodou.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš jakékoliv nároky na záruku.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční použití.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Používej výrobek jen za mírných klimatických podmínek.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi