Bluetooth® USB adaptér, verze 5.4, třída 2
00053314
Ne všechna zařízení mají Bluetooth. To ale není problém s Bluetooth adaptérem od Hama. Stačí ho připojit do USB portu a data můžeš přenášet bezdrátově.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Save energy
Optimalizovaná technologie šetří při provozu standby energii a náklady
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Retail |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth třída | Class 2 |
| Bluetooth verze | 5.4 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 19 mm |
| Rozměr - šířka | 14 mm |
| Rozměr - výška | 5 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilní bluetooth profily | A2DP HFP |
Více informací o produktu
- Univerzální mini Bluetooth adaptér pro pohodlnou bezdrátovou výměnu dat mezi PC nebo notebookem a dalšími Bluetooth zařízeními (např. smartphone, tablet, reproduktor atd.)
- Použití dvou donglů umožňuje přímou výměnu dat mezi dvěma počítači
- Bluetooth verze 5.4 pro rychlý přenos dat (zpětně kompatibilní se všemi verzemi Bluetooth)
- Třída 2, dosah až 20 metrů
Obsah dodávky
- 1 Bluetooth® USB adaptér
- 1 návod k instalaci
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi