Box na paměťové karty "DuoCase", průhledný
00095947
Krabička na uložení jedné SD paměťové karty/SD adaptéru a jedné microSD paměťové karty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 3.5 cm |
| Vnější výška | 0.4 cm |
| Vnější hloubka | 5.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 2 |
Více informací o produktu
- Krabička na uložení jedné SD paměťové karty/SD adaptéru a jedné microSD paměťové karty
- Zabraňuje poškození tvé paměťové karty_x000D_
- Ohebný, nerozbitný obal_x000D_
- Extrémně tenký a šetří místo
Obsah dodávky
- 1 krabička na paměťové karty "DuoCase"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi