Box na paměťové karty pro 12 SD karet, plochá, černá/průhledná
00095990
Kompaktní krabička pro bezpečné uložení až dvanácti SD paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 7.2 cm |
| Vnější výška | 9 cm |
| Vnější hloubka | 1.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 12 |
Více informací o produktu
- Kompaktní krabička pro bezpečné uložení až dvanácti SD paměťových karet
- Flexibilní a nerozbitná ochranná krabička z plastu
- Ochrana SD karet před poškozením špínou, pády a poškrábáním
- Všechny přihrádky s klipovým zavíráním: snadno otevřeš a bezpečně zavřeš jednotlivě
- Pouzdro na paměťové karty s praktickým uspořádáním ve 2x2x3 přihrádkách
- S popiskami pro přehledné archivování: pohodlně napiš a přilep
- Extrémně ploché a úsporné místo, ideální na cesty
Obsah dodávky
- 1 krabička na paměťové karty
- 12 štítků
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi