Box na paměťové karty "SD Slim Box", pro 1 kartu, průhledná
00095989
Krabička na SD kartu pro bezpečné a chráněné archivování SD paměťové karty
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Barva | Průhledná |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 4 cm |
| Vnější výška | 4.7 cm |
| Vnější hloubka | 0.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 1 |
Více informací o produktu
- Krabička na SD kartu pro bezpečné a chráněné archivování SD paměťové karty
- Chrání paměťovou kartu před poškozením
- Flexibilní, nerozbitná ochranná krabička, ideální pro přenos v tašce na notebook apod.
- Extrémně tenká a šetřící místo
Obsah dodávky
- 1 krabička na paměťové karty "SD Slim Box"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi