Brašna na rám kola s průhledným pouzdrem na mobil, horní trubka, černá
00121353
Mobil, tyčinky na energii, klíče a drobné vždy po ruce: odolná brašna na rám kola k připevnění na horní rámovou trubku s extra průhledným přihrádkou na tvůj smartphone
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Mobile phone compartment with transparent film
Transparent touch film on the mobile phone compartment: direct view of and access to the mobile phone - perfect for navigating a route without having to take the smartphone out of the frame bag
Easy installation
Quick and easy to install: thanks to the hook-and-loop fastening system, the top bar bag can be attached and detached easily and flexibly - without any tools required
Wipeable, reinforced base
Easy-care, robust base: the underside of the bicycle frame bag is easy to care for and is easy to wipe clean
Water-repellent material
Water-repellent outer material: the bicycle bag is impervious to rain or splashing water from puddles - so your mobile phone, wallet or snacks stay dry
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 22 cm |
| Vnější výška | 10 cm |
| Vnější hloubka | 10 cm |
| Hmotnost | 125 g |
| Objem | 1.7 l |
Více informací o produktu
- Mobil, tyčinky na energii, klíče a drobné vždy po ruce: odolná brašna na rám kola k připevnění na horní rámovou trubku s extra průhledným přihrádkou na tvůj smartphone
- vhodné pro většinu typů kol – také jako brašna na rám pro elektrokola, horská kola atd.
- jednoduché a bezpečné zavírání po celém obvodu: hlavní přihrádka na zip
- samostatná přihrádka na mobil: univerzální, vhodná pro velikost až 16,5 x 9 cm
- dotykový displej mobilu je díky průhledné fólii vždy ovladatelný
- tři suché zipy: dva k upevnění brašny na rám na horní trubku, jeden k připevnění na představce
Obsah dodávky
- 1 brašna na rám kola
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi