Budík "Classic", bez tikání, černá/bílá
00186335
Budík s analogovým zobrazením času a času buzení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Fluorescenční ruce
Fluorescenční hodinové a minutové ručičky usnadňují čtení času ve tmě
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Podsvícení (barva) | Bílá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 9.5 cm |
| Hmotnost | 117 g |
| Rozměr - šířka | 9.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.8 cm |
| Rozměr - výška | 9.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Doplňkové vlastnosti | Fluorescentní |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
| Další funkce | Fluorescentní |
Více informací o produktu
- Budík s analogovým zobrazením času a času buzení
- Cestovní hodiny s analogovými ručičkami hodin/minut/sekund
- Bílé ciferník s arabskými číslicemi
- Podsvícení
Funkce budíku:
- Lze nastavit jeden čas budíku
Obsah dodávky
- 1 "Klasický" budík
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Druhá ručička není fluorescenční.
Plynulý chod sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické výrobky.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbářské práce přenech odbornému personálu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Udržuj děti daleko od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt používej výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepřekračuj výkonové limity uvedené v technických údajích produktu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Pozor na správný výběr baterií, informace najdeš v návodu k použití zařízení, uschovej si je pro pozdější použití.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie, ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro případ nouze).
- Neukracuj baterie.
- Není dovoleno nabíjet baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a neznečišťuj životní prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Použité baterie ihned vyjmi a zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a nízkém atmosférickém tlaku (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dbej na to, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi