Budík "Pag" s teploměrem/hygrometrem, bez tikání, černý
00222223
Budík s analogovým zobrazením času a času buzení, stejně jako digitálním zobrazením teploty a vlhkosti okolí
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Vlhkoměr
Zobrazení vlhkosti pro interiéry
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Teploměr
Zobrazení vnitřní teploty
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 3 |
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Baterie |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 152 g |
| Rozměr - šířka | 9.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.9 cm |
| Rozměr - výška | 12.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 1 |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový a digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -10°C až +50°C |
| Další funkce | Teploměr (10°C až+50°C) Vlhkoměr |
Více informací o produktu
- Budík s analogovým zobrazením času a času buzení, stejně jako digitálním zobrazením teploty a vlhkosti okolí
- bílý ciferník s arabskými číslicemi
Obsah dodávky
- 1 budík "Pag"
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi