Budík s projektorem "Plus Charge", černý
00186332
Vždy měj čas na očích! S naším projektorovým budíkem můžeš čas proměnit v dekorativní prvek a díky otočení o 360° si čas přečteš kdykoliv z jakéhokoliv úhlu. Navíc můžeš svůj smartphone nabíjet přes USB připojení – to je budík s přidanou hodnotou!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
DCF rádiem řízené hodinky
DCF rádiem řízené hodiny s automatickým nastavením času na nejvíce přesné hodiny na světě
Podsvícení
Pro lepší čitelnost lze podsvícení ovládat v kontinuálním provozu pomocí napájecího zdroje
Dvakrát vstávat
Programovatelné dva časy budíku, praktické, když se dva lidé vstávají v různých časech
Upozornění na rychlost
Alarm rychlosti probouzí ospalce zvýšením rychlosti tónu budíku
Nastavení časových pásem
Časové pásmo lze nastavit ručně, pokud se čas DCF liší od časového pásma
Dotykový senzor
Dotykový senzor pro pohodlnou aktivaci funkce podsvícení a odložení spánku
Funkce nabíjení přes USB
USB port s 2,4 A zdrojem pro nabíjení mobilních zařízení
Předpovědí doby
Čas pro každý úhel pozorování: Čas může být zobrazen na stropě nebo stěně projekčního ramene a po aktivaci otočného tlačítka se čas otočí o 0° (staticky), 90°, 180° nebo 360°
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | AAA (Micro) |
| Napájení | Kabel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Zobrazení data | Den, měsíc, den v týdnu |
| Barevný odstín | Černá |
| Indikátor změny | 12/24h |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 300 g |
| Rozměr - šířka | 15 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.5 cm |
| Rozměr - výška | 9.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časů buzení | 2 |
| Provozový režim | Bezdrátový |
| Displej | Digitální |
| Možnost nastavení | Časové pásmo |
| Vlhkost vzduchu - rozlišení | 1 % |
| Vlhkost vzduchu - přesnost měření | ±10% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 1 ° |
| Teplota vzduchu - přesnost měření (uvnitř/venku) | ±2 °C |
| Další funkce | Hodiny řízené DCF signálem Vlhkoměr Projekce Teploměr (-9°C až + 50°C) USB-A zásuvka pro nabíjení |
Více informací o produktu
- Digitální radiobudík s projekcí času, volitelně s projekcí na zeď nebo strop
Čas / kalendář / funkce budíku:
- Čas lze přepínat mezi 12 a 24hodinovým formátem
- Zobrazení dne v týdnu (7 jazyků: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, dánština, nizozemština)
- Funkce budíku a odložení budíku
- Zobrazení data (den v týdnu, den, měsíc)
Teploměr:
- Lze přepínat mezi stupni Celsia a stupni Fahrenheita
- Zobrazení teploty v místnosti
Vlhkoměr:
- Zobrazení vlhkosti vzduchu v místnosti
Obsah dodávky
- 1 budík s projektorem "Plus Charge"
- 1 síťový adaptér
- 1 návod k obsluze
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt používej výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt v místech, kde nejsou elektronické výrobky povoleny.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nepokládej produkt blízko rušivých polí, kovových rámů, počítačů, televizorů apod. Elektronická zařízení i okenní rámy negativně ovlivňují funkci produktu.
- Nepouštěj produkt na zem a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškerá nároková práva na záruku.
- Okamžitě zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Všechny kabely pokládej tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Kabely neohýbej a nekrč.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Varování – baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu baterií (označení + a -) a vkládej je správně. Nedodržení může vést k úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Ulož si informace o správném výběru baterií, které jsou v návodu k použití zařízení, pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Baterie nekratší spoj.
- Baterie nevybíjej ani je nenabíjej.
- Baterie nevhazuj do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj vybitých baterií z produktu okamžitě.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dbej, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi